טיפולים אסתטיים

כל השיטות והטכניקות שמציעה כללית אסתטיקה להצערה ולחידוש של עור הפנים והגוף, להחלקת העור ולטיפוח אסתטי באמצעות טיפולים שאינם פולשניים

מחזירים את האור לעור

אחת מתופעות גיל ההתבגרות הפחות נעימות היא פצעי בגרות – אקנה – הופעתם של "נקודות" שחורות או לבנות ( קומודונים) ופצעונים אדומים ונפוחים באזור הפנים ,החזה והגב. פצעי האקנה מתפתחים כתוצאה משילוב גורמים כולל פעילות הורמונאלית מוגברת המשפיעה על הפרשת יתר של בלוטת החלב, חסימה של הבלוטה ומעורבת חיידקים . כל אלו גורמים לדלקת שגורמת […]

להמשך הכתבה

טיפול בצלקות-מבלי להשאיר סימן

צלקות הן תוצר לוואי פחות נעים לאחר ניתוחים, הריונות, חבלות ואקנה * טכנולוגיית לייזר חדשנית ופורצת דרך, מסייעת לשפר את מצב הצלקות באחוזים ניכרים, תוך עידוד העור לייצר קולגן, לשפר ולהבריא את עצמו.

להמשך הכתבה

הסרת שיער בלייזר

כבר כולם יודעים שאין כזה דבר לצמיתות, אז קחו בחשבון שגם אין הסרה של 100% מהשיער. הבשורה הטובה היא שככל שמתבגרים, זה בהחלט מתקרב לזה. הטיפול בלייזר בכללית אסתטיקה הוא בטוח, מתאים כמעט לכל סוגי העור, לא מצריך הכנות ולא זמן להתאוששות.

להמשך הכתבה

הסרת נגעי עור ושומות

למדונה ולסינדי קרופורד יש שומה והן גאות בה, אבל אנשים רבים מעדיפים את הפנים שלהם ללא הנגע, ולפעמים זה הכרחי אם מדובר בשומה מסוכנת.

להמשך הכתבה