טיפולים אסתטיים? רק בכללית אסתטיקה!

על בריאות לא מתפשרים

לא כל מי שלובש חלוק לבן הוא בעל הסמכה רפואית. רוצים לעשות טיפולים קוסמטיים או ניתוח פלסטי? הצוות הרפואי המנוסה של כללית אסתטיקה מחכה לכם.

רופאים

טיפוח הגוף ושיפור המראה החיצוני היו בעבר נחלתן של נשים בלבד, אבל כיום מספר הגברים שנהנים גם הם מפלאי עולם הקוסמטיקה והכירורגיה הפלסטית רק הולך וגדל. גם מספר הנשים שמבצעות טיפולים מסוג זה נמצא בסימן עלייה מתמדת, כך שכיום טיפולים קוסמטיים וניתוחים פלסטיים הם כבר חלק משגרת החיים של רבים.

טיפולים אסתטיים הוצעו במשך שנים ארוכות בעיקר על ידי מכוני יופי וספא, בעוד שמרפאות שירותי הבריאות התמקדו בטיפולים רפואיים קונבנציונליים. עם זאת, ההכרה בהשלכות הרות הגורל שעשויות להיות לטיפול קוסמטי על המצב הרפואי והבריאותי, הביאה גם את שירותי הבריאות להיכנס לתמונה – וכך כללי המשחק השתנו מהקצה אל הקצה.

60 רופאים מומחים

טיפולים קוסמטיים כושלים מותירים אחריהם לא רק פגמים אסתטיים, שכן הם גם עלולים לגרום לנזקים בריאותיים לטווח ארוך.

"ניצוֹלים" של מכוני יופי למיניהם, שמגיעים לכללית אסתטיקה על מנת לטפל בנזקים שנגרמו להם, הם ההוכחה לכך שסיכונים קיימים לא רק בהליך כירורגי מורכב, אלא גם כשמדובר בהליך שנחשב לפשוט, דוגמת הזרקת בוטוליניום טוקסין ומילוי קמטים, אם הוא מתבצע על ידי חובבנים.

פעמים רבות מתבצעים במכוני היופי טיפולים על ידי קוסמטיקאיות, ולא על ידי רופאים או אחיות מוסמכות. חוסר המוּדעות בנוגע לסיכונים הכרוכים בטיפולים הללו, אִפשר בעבר את שגשוגם של מכוני יופי הפועלים ללא רישוי וללא פיקוח. מאז המצב השתנה לטובה, וכיום כולם כבר יודעים שטיפולים קוסמטיים צריכים להתבצע תחת פיקוח רפואי, ורק על ידי גורם מקצועי מיומן ומנוסה שעבר הכשרה ייעודית לצורך כך.

במרפאות כללית אסתטיקה מועסקים כיום כ-60 רופאים מומחים בתחומם. כך, אפילו טיפולים פשוטים יחסית, דוגמת הסרת נגעים ושומות, מתבצעים על ידי רופאים מתמחים – רק לאחר שסיימו את השלב הראשון של ההתמחות.

עם היד על הדופק

כללית אסתטיקה רואה בכל טיפול יופי קודם כל טיפול רפואי, ורק לאחר מכן טיפול אסתטי. לכן הטיפולים האסתטיים מתבצעים על ידי רופאי עור, וכאשר נדרש טיפול כירורגי מורכב – את ההליך הרפואי מבצע רק רופא מומחה.

הציוד המקצועי המתקדם בו נעשה שימוש בכללית אסתטיקה כפוף לסטנדרטיים מחמירים תחת פיקוח משרד הבריאות. התקדמות הטכנולוגיה באה היטב לידי ביטוי גם בכללית אסתטיקה, שנמצאת כל הזמן עם היד על הדופק ומטמיעה במרפאות שימוש בפיתוחים מכשירים חדשניים, שהופכים את הטיפול ליעיל יותר וכואב פחות.

כך, למשל, נעשה שימוש במכשור מתקדם להצרת היקפים ולהצערת העור. בשנים האחרונות החל גם שימוש במתיחת פנים באמצעות חוטים – טיפול הרבה פחות פולשני מניתוח הרמת פנים ומתיחת פנים, וגם עלותו נמוכה בצורה ניכרת.

מתלבטים איזה טיפול מתאים לכם? מוזמנים להגיע למרפאת כללית אסתטיקה הקרובה לביתכם לקבלת ייעוץ.

כך תוכלו לקבל מידע בין היתר בנוגע להקטנת חזה, הגדלת חזה, הרמת חזה, ניתוח אף, ניתוח מתיחת פנים, מתיחת זרועות, מתיחת בטן, מתיחת ירכיים, שאיבת שומן, הזרקת בוטוליניום טוקסין וחומרי מילוי קמטים, טיפול בוורידים ובנימים בולטים, הסרת שיער בלייזר ועוד.

לא רק לחברי כללית

לקוחות כללית מושלם ופלטינום נהנים מהנחות בלעדיות על מגוון ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים וטיפולים להסרת שיער. ההנחות וההטבות המוצעות בכללית אסתטיקה הופכות את מגוון הטיפולים האסתטיים לנגישים לכל כיס.

גם אם אינכם חברי כללית, תוכלו ליהנות מטיפולים באיכות גבוהה על ידי טובי המומחים, עם גב מקצועי וציוד רפואי מתקדם המצוי תחת פיקוח משרד הבריאות.

חשוב לדעת שלא כל מי שלובש חלוק לבן או אוחז במזרק הוא רופא או אחות. לפני שאתם יוצאים לדרך, ודאו שמטפל בכם צוות רפואי שעבר הכשרה מתאימה בתחום, והוא בקיא ומעודכן בכל הטיפולים החדשים.

מטפל טוב הוא מטפל שעובר הכשרות תקופתיות בנוגע לשימוש במכשור חדיש, ומשתתף בימי עיון על מנת התעדכן בכל הפיתוחים והחידושים בתחום. כי על בריאות לא מתפשרים.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום