טיפולי אסתטיקה לקיץ הקרוב

בזמן שבצפון אירופה מתכסים בשרוולים ארוכים ולא יוצאים מהבית בלי מטרייה גם ביולי-אוגוסט, אנחנו בישראל נמסים בתוך גופיות כבר במאי ועמוק לתוך אוקטובר.

בזמן שבצפון אירופה מתכסים בשרוולים ארוכים ולא יוצאים מהבית בלי מטרייה גם ביולי-אוגוסט, אנחנו בישראל נמסים בתוך גופיות כבר במאי ועמוק לתוך אוקטובר. בקיץ הארוך אנחנו מבלים זמן ניכר בים ובבריכה, וכולנו רוצים להיות יפים, רעננים, חלקים ושזופים. לכן בתקופה הזאת הביקוש לטיפולים אסתטיים הולך וגדל.

 

הטיפולים הנפוצים ביותר לנשים ולגברים

 

הסרת שיער: שיער לא רצוי באזורים שונים בגוף הוא תופעה שגורמת לאי נוחות גם לנשים וגם לגברים. גברים רבים אינם מרוצים משיער שגדל על הכתפיים ובגב, נשים חשות שלא בנוח עם שיער שגדל בדפוס הגברי כמו שפם, זקן והבטן התחתונה. באמצעות הטכנולוגיות החדשות שבהן משתמשים במרפאות כללית אסתטיקה, ניתן להסיר ביעילות וללא סכנה שיער לא רצוי ממגוון אזורים בגוף: גב, בית השחי, כתפיים, חזה, פס הבטן, קו הביקיני, ידיים ורגליים. לאחר 6-7 טיפולים רוב המטופלים ייהנו מחודשים מספר ללא השיער המיותר.

 

השיער צומח במחזוריות ולכן אל תתפתו למכונים שמשתמשים במילה "לצמיתות". לאחר הטיפול, השיער שיצמח יהיה דק יותר, בהיר יותר, וצמיחתו תפחת משמעותית. לאחר מכן ניתן לחזור לסבב טיפולים נוסף. חשוב מאוד שלא להשתזף לפני הטיפול ובמהלכו, מכיוון שלייזר ומקורות אור עובדים באופן מיטבי על בעלי עור בהיר ושיער כהה. במהלך הטיפול יש להשתמש במגוון תכשירים נגד שיזוף, גם אם אינכם משתזפים באופן יזום.

 

הסרת נגעי עור ושומות: חלקנו נולדנו עם שומות, לחלקנו הופיעו שומות במהלך החיים. אחד הגורמים העיקריים להופעתן הוא הקיץ הארוך שלנו והחשיפה הגדולה לשמש. לכן חשוב בתקופה הזאת שבה אנחנו כל כך אוהבים להשתזף, לגשת לייעוץ בכללית אסתטיקה ולהיבדק על ידי רופא, שיבחן את כל השומות, נקודות החן, כתמי הלידה וכתמים נוספים בעור. במידת הצורך, הרופא יחליט על הסרה באמצעות חיתוך עם או בלי תפרים, או על הסרה על ידי "גילוח וצריבה" באמצעות מכשור מיוחד שצורב את בסיס השומה לאחר הסרתה. ברוב המקרים הטיפול מתבצע במרפאה ולא בחדר ניתוח. גם תהליך ההחלמה מתבצע באופן עצמאי ולרוב אינו מחייב מעקב רפואי.

 

שיזוף: ואם כבר אנחנו מדברים על הקיץ, מומלץ מאוד שלא לשהות זמן רב בשמש, בוודאי שלא בשעות השיא 10:00-18:00. בתקופה שיש אור עד השעה 20:00 אפשר ליהנות בים גם בשעות הערב לאחר העבודה. אם בכל זאת אתם לא מסוגלים לוותר על המראה השזוף, שיזוף בהתזה היא האפשרות הבריאה והבטוחה ביותר להימנע מנגעי אור ושומות. לא, גם שיזוף במיטה או בתא שיזוף במכון אינו בריא.

 

ניתוחי חזה: אנשים טועים לחשוב שמדובר רק בהגדלת חזה ושזה מיועד לנשים בלבד, אולם קיים מגוון סוגים של ניתוחי חזה, וגברים – אל תלכו לשום מקום, בעוד פסקה וחצי אנחנו מגיעים גם אליכם! הגדלת חזה זהו ניתוח שאכן מיועד לנשים, והוא נעשה באמצעות הכנסת שתלי סיליקון לשד. את הניתוח ניתן לבצע רק לאחר שהשד הגיע לגודלו הסופי, בסביבות גיל 18. הניתוח מבוצע במשך כשעה ומחייב הרדמה כללית. ישנו מגוון גדול מאוד בנוגע לגודל ולצורת השד הרצויה, ועלייך לקבל החלטות רבות בטרם הניתוח.

 

הרמת חזה הוא ניתוח שיחזיר לך את מראה החזה מהעבר, לפני שילדת והינקת. את הניתוח הזה מומלץ לבצע אחרי פרק הלידות בחייך, אבל לא זו הסיבה היחידה לנפילת החזה. הגורמים לכך מגוונים, וכוללים את הזדקנות העור, שדיים גדולים וכבדים, דיאטות כסאח קיצוניות או סיבות תורשתיות. לא משנה מה הסיבה, רופא במרפאת כללית אסתטיקה יבדוק אם אכן יש צורך בניתוח, יציג בפנייך את כל האפשרויות, הסיכונים ומה התוצאות הצפויות. אם השדיים מכבידים עלייך, ניתן לשלב הרמת חזה עם ניתוח להקטנתו, עד שתגיעי לתוצאה הרצויה למראה קיצי שייתן לך את הביטחון.

 

הקטנת חזה גברי: תופעת גדילת חזה נשי אצל גברים יכולה להתחיל כבר אצל תינוקות וכן בגילאי 10-12 כשמתחילה ההתפתחות המינית אצל בנים. בחלק מהמקרים התופעה חולפת מעצמה ואין צורך בטיפול. אולם כאשר מראה החזה הנשי נשאר, ניתן לנתח מגיל 16. בני הנוער, וגם מבוגרים, סובלים מבעיות בדימוי העצמי ומקשיים חברתיים. את הבעיה פותרים או בניתוח לשאיבת שומן שנמשך עד שעה וחצי, או בניתוח פתוח שנמשך עד שעתיים וחצי. הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ובתוך שבוע עד 10 ימים תחזרו לעצמכם. לאחר כחודש תוכלו לחזור לפעילות מלאה, ולהראות את הגוף החדש שלכם בים ובבריכה.

 

הצרת היקפים וצלוליט: במרפאות כללית אסתטיקה ניתן להכין את גופכם לקיץ, באמצעות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. תוכלו ליהנות מטיפולים להצרת היקפים ומיצוק הגוף בטכנולוגיית גלי-רדיו חדשנית, ללא הרדמה וללא כאבים. ניתן כמובן לבחור באופציה כירורגית לאחר התייעצות עם הרופא המטפל, אולם מכשור חדשני מספק תוצאות טובות לאלו שנמצאים לא מתאימים לניתוח, או לכאלו שכלל לא מעוניינים בניתוח.

 

בישראל פועלים מאות מכונים וקליניקות שמבטיחים תוצאות מיידיות ולצמיתות ובכך היא אינה שונה ממדינות מערביות אחרות. אולם חשוב להבין שגם כשמדובר בטיפולים אסתטיים, חשוב לפנות למרפאה שמעסיקה רופאים מומחים בתחומם. באופן כזה אתם מבטיחים לעצמכם מעקב רפואי מקצועי באופן שמפחית את האפשרויות לסיבוכים, עד להגעה לתוצאה הרצויה.