כללית אסתטיקה – המקום המקצועי ביותר לטיפולים אסתטיים

בואו נעשה תרגיל קטן. היכנסו לגוגל והקלידו בשורת החיפוש "טיפולים אסתטיים". כמה תוצאות קיבלתם, יותר מחצי מיליון? בואו נתמקד: הקלידו "ניתוח אף". כמה קיבלתם הפעם, יותר ממיליון תוצאות?. והנה עוד דוגמאות: ניתוח חזה – כמעט 400 אלף תוצאות, הסרת שיער – 770 אלף, הצרת היקפים 142 אלף. מחפשים ניתוח או טיפול אסתטי אחר? הקלידו וראו בעצמכם כמה מאות אלפי תוצאות תקבלו. וכל זה פרוש על פני מאות עמודים בבליל מידע שלפיו אתם אמורים למצוא את המקום הטוב ביותר עבורכם.

 

טיפולים אסתטיים – למי זה מיועד?

 

המראה החיצוני חשוב לרובנו. מה זה "נראה טוב" או "נראית טוב" – כאן כבר כל אחד לפי טעמו האישי. אם בעבר שיפור המראה החיצוני היה נחלתן של נשים בלבד, כיום אנו רואים עלייה ניכרת בכמות הגברים שלא מתביישים לגשת למרפאות ולמכונים ולהירשם לסדרת טיפולים או לניתוח אסתטי. עד לפני שנים לא רבות טיפולים אסתטיים ניתנו בעיקר על ידי מכוני יופי וספא, ומרפאות שירותי הבריאות התמקדו בטיפולים קונבנציונליים. אולם בשנים האחרונות, עם העלייה הגדולה בביקוש לטיפולים הללו ביחד עם ההבנה כי גם לטיפולי יופי עלולות להיות השלכות בריאותיות, המרפאות נכנסו גם לתחום הזה.

 

הסתכלו למשל על מה שקורה בארה"ב. בשנת 2013 בוצעו במדינה 10 מיליון טיפולים בתחום האסתטיקה. 83% מהם התקיימו בתוך המרפאות ולא במכונים. ישראל עדיין עם נתונים נמוכים יותר, אך בכללית אסתטיקה עובדים קשה כדי להדביק את הפער.

 

למה דווקא כללית אסתטיקה?

 

כאמור, לטיפול יופי יכולות להיות השלכות רפואיות, בין אם מדובר בהליך מורכב של ניתוח אף ובין אם זהו הליך פשוט של הזרקה למילוי קמטים. בזמן שבמכונים לא תמיד מועסקים רופאים או אחיות מוסמכות, במרפאות כללית אסתטיקה מועסקים כ-60 רופאים מומחים בתחומם. גם את הפעולות הפשוטות יותר, כמו הסרת נגעים ושומות, מבצעים רופאים מתמחים שסיימו את שלב א' של ההתמחות, והם נקלטים במרפאות הכללית. בכללית אסתטיקה רואים בטיפול קודם כל טיפול רפואי, ורק לאחר מכן טיפול אסתטי. לכן מועסקים במרפאות שני סוגים של רופאים: מנתחים פלסטיים להליכים המורכבים יותר שדורשים התערבות כירורגית, ורופאי עור.

 

במרפאות כללית אסתטיקה לא מסתפקים ברכישת מכשור לביצוע הפעולה וגמרנו. כל הזמן ממשיכים ללמוד ולהתפתח, לחקור ולהתעדכן במכשירים החדישים ביותר, כדי להפוך כמה שיותר פעולות לכאלו שאינן כרוכות בכאב, או לכל הפחות עם כאב מופחת. כך למשל במרפאות הכללית משתמשים במכשור מתקדם להצרת היקפים ולהצערת העור, למי שאינו מעוניין או שלא נמצא מתאים לניתוח. בנוסף מבצעים בכללית אסתטיקה השתלות חוטים שמחליפים את ניתוחי מתיחת הפנים, זהו מכשור שנכנס לפעולה בשנתיים האחרונות, במענה על דרישה הולכת וגוברת עם יכולת לגרום להורדת מחיר הטיפול מכיוון שהוא פשוט יותר.

 

מתלבטים? לא בטוחים אם שווה לכם לצאת מהבית? אולי אתם עדיין לא סגורים על איזה ניתוח בדיוק מתאים עבורכם? אתם יכולים להישאר במזגן ולהתייעץ עם מומחי כללית אסתטיקה בווידאו צ'ט באתר. אפשר לקבל ייעוץ בנוגע לניתוחי חזה: הקטנה, הגדלה והרמה לנשים, הקטנת חזה נשי לגברים (גניקומסטיה), ניתוח אף, מתיחת פנים, גבות, מצח, זרועות, בטן, ירכיים, שאיבת שומן, הזרקת בוטוקס וחומרי מילוי קמטים, טיפול בוורידים ובנימים בולטים, הסרת שיער בלייזר ועוד. הייעוץ אינו מחייב ומאפשר לכם לקבל בבית או במשרד את כל הפרטים שיאפשרו לכם להתקדם עם ההחלטה שלכם.

 

מתאים לכם? הגיע הזמן לתאם פגישה באחת ממרפאות כללית אסתטיקה בפריסה ארצית. 12 הסניפים מעפולה בצפון עד באר שבע בדרום פתוחים בימי חול בין 8:00-20:00, ובשישי עד 13:00. שעות הפתיחה הנרחבות מבטיחות שתוכלו לקבל ייעוץ וטיפול בשעות הנוחות לכם, ללא המתנה ארוכה מדי לתורכם.

 

לא רק לחברי כללית

 

כללית אסתטיקה מעניקה מגוון של הנחות והופכת את הטיפולים האסתטיים למשהו שנמצא בהישג ידכם. לקוחות כללית ולקוחות כללית מושלם נהנים מהנחות בלעדיות על מגוון ניתוחים פלסטיים, טיפולים אסתטיים וטיפולים להסרת שיער. לקוחות כללית פלטינום נהנים מניתוחים פלסטיים והסרות שיער בהשתתפות עצמית נמוכה במיוחד. גם אם אינכם חברי כללית והנכם חברים בקופות חולים אחרות, כללית אסתטיקה פתוחה עבורכם ותוכלו לבצע את הטיפולים במרפאות.

 

זכרו, גם הליך אסתטי פשוט יכול להיות הליך רפואי. לא כל מי שלובש חלוק לבן הוא רופא או אח, לא כל מי שאוחזת במזרק היא רופאה או אחות. לכן, כשאתם מחפשים מידע על הטיפול או הניתוח המתאימים עבורכם, ודאו שמטפל בכם צוות רפואי שעבר הכשרה מתאימה בתחום והינו בקיא ומעודכן בכל הטיפולים החדשים. צוות רפואי טוב הוא כזה שעובר הכשרות תקופתיות על מכשור חדיש ומשתתף בימי עיון על כל החידושים בתחום. צוות כזה יקבל את פניכם במרפאות כללית אסתטיקה, אל תהססו לפנות בכל השאלות שיש לכם – כמה שיותר יותר טוב, כבר היום.