ניתוח אף בכללית אסתטיקה: טובי המומחים, במחירים נוחים

ניתוח אף שמתבצע על ידי רופא לא מיומן עלול לגרום לא רק לפגמים אסתטיים, אלא גם לנזקים בריאותיים | ניתוח אף אצל מומחה ברפואה פלסטית – עד 70% הנחה ללקוחות כללית פלטינום!

מיקום האף בפנים שלנו הופך אותו לשחקן ראשי בחזות החיצונית שלנו, ולכן אפילו תיקון קטן עשוי לחולל שינוי דרמטי במראה הכללי.

ניתוח אף

ניתוח אף הוא פתרון אידיאלי במקרה בו האף גדול ביחס לפנים ויוצר מראה לא מאוזן, או כאשר האף גדול מדי, ו/או בעל מראה רחב מדי. רבים עוברים ניתוח אף בעקבות בליטה או שקע באף, כשקצה האף מוגדל, וכן כאשר האף נפוח, נפול, סולד או נשרי.

ניתוח אף הוא פתרון מיטבי גם במקרים בהם הנחיריים גדולים, רחבים או גלויים מדי, וכן כאשר האף אינו בעל מראה סימטרי. מטרת ניתוח אף היא למעשה ליצור איזון ופרופורציות נכונות, תוך שמירה על מראה טבעי.

ניתוח אף הוא ניתוח כירורגי מורכב באיבר רגיש, ולכן ההחלטה היכן לבצע אותו עשויה להיות הרת גורל.

ניתוח אף הוא ניתוח כירורגי מורכב באיבר רגיש, ולכן ההחלטה היכן לבצע אותו עשויה להיות הרת גורל. זאת משום שלניתוח אף שנעשה על ידי רופא לא מיומן עלולות להיות לא רק השלכות אסתטיות, אלא גם בריאותיות לטווח ארוך.

לפני שיוצאים לדרך חשוב לבדוק שהמנתח הוא רופא מומחה בכירורגיה פלסטית או באף אוזן וגרון, מוביל בתחומו, ושתנאי הניתוח והאשפוז יעמדו בסטנדרטים מחמירים, תוך בקרת איכות גבוהה על הציוד והחומרים הרפואיים בהם נעשה שימוש. לכן חשוב לעבור ניתוח אף בגוף רפואי גדול ויציב, שיעניק לכם גב חזק ואחריות על תוצאות הניתוח לאורך שנים.

לא כל מנתח פלסטי הוא רופא מומחה, אולם בכללית אסתטיקה אך ורק רופאים מומחים ברפואה פלסטית או באף אוזן וגרון מבצעים ניתוחי אף.

החדשות הטובות הן שלצד המקצועיות הבלתי מתפשרת, לקוחות כללית זכאים להנחות ולהטבות מיוחדות, וכך הופך ניתוח אף לנגיש לכל כיס. מתלבטים אם לעשות ניתוח אף? אתם מוזמנים לייעוץ מקצועי והכנה מקדימה במרפאת כללית אסתטיקה הקרובה למקום מגוריכם.

 

ניתוח אף – איך לבחור מנתח?

  1. ודאו שניתוח אף מתבצע במרכזים רפואיים או בחדרי ניתוח ברמה גבוהה המאושרים על ידי משרד הבריאות, ובסטנדרטים רפואיים מחמירים..
  2. ודאו שחדר הניתוח ערוך למצבי חירום, כך שניתן להעניק טיפול מיטבי ומידי במקרה חלילה של סיבוך לא צפוי.
  3. בררו עם הרופא המומחה כמה ניתוחי אף הוא כבר ביצע בעבר. גם הוא מומחה בכירורגיה פלסטית – אין זה מעיד על ניסיון ומומחיות בביצוע ניתוחי אף, שדורשים רמת מיומנות גבוהה.
  4. בחרו במרפאת מומחים ותיקה ויציבה, שתלווה אתכם במשך שנים לאחר הניתוח, ותתחייב להעניק לכם פתרונות גם כאשר המנתח אינו זמין.

 

ההליך הרפואי

ניתוח אף עשוי להתבצע בהליך פנימי, כך שהחתכים חבויים בתוך האף ואינם נראים לעין, או בהליך חיצוני באמצעות חתך לאורך ציר האף, ברצועה הצרה של הרקמה שמפרידה בין הנחיריים.

בהליך חיצוני, הרקמה הרכה המכסה את האף מורמת בעדינות, ומאפשרת גישה לעיצוב מחדש של מבנה האף.

באמצעות ניתוח אף ניתן להקטין או להגדיל את מבנה האף, תוך שימוש בסחוס מאזורים אחרים בגוף. לאחר פיסול מדויק של האף, שדורש ניסיון עשיר ומיומנות גבוהה ביותר, רקמות האף והעור מעוצבים מחדש והחתכים נסגרים. לעתים יש צורך בחיתוך נוסף בקפלי הנחיריים, כדי לשנות את גודלם.

במקרה של קושי נשימתי, שינוי מבנה האף ומחיצות האף יביא ליצירת מערך נשימתי טוב יותר. ניתוח אף למטרת פתיחת חסימה ושיפור נשימתי דורש אבחון מקצועי והערכה מדויקת של מבנה האף, על מנת לאפשר זרימת אוויר תקינה.

 

לקוחות פלטינום, החל מה-1 בינואר 2019 כללית אסתטיקה היא ספק יחיד לניתוחים פלסטיים. אתם זכאים להנחה עד 70% על ניתוח אף! ​

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות לחצו כאן

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום