ניתוח על בטוח

ניתוח פלסטי הוא עניין של בחירה, אבל אם החלטתם לעבור אותו, ניתוח פנים, ניתוח אף או ניתוח חזה, קחו את התהליך באותה רצינות שבה הייתם מתייחסים לכל הליך כירורגי

ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של רשת מרפאות כללית אסתטיקה

ניתוח קוסמטי הוא עניין של בחירה, אבל אם החלטתם לעבור אותו, בדרך לפנים צעירות ורעננות יותר, אף מושלם או החזה שתמיד חלמתם עליו, קחו את התהליך באותה רצינית שבה הייתם מתייחסים לכל הליך כירורגי אחר.

בואו נגיד רגע שיש לכם בעיה רפואית. חס וחלילה פריצת דיסק שדורשת ניתוח. הרי הייתם בודקים את התחום ובוחרים מנתח מעולה שמומחה בפריצות דיסק. הייתם מוודאים כי אתם  מטופלים בחדר ניתוח מהשורה הראשונה, ואם יש לכם כאבים או שאלות אחרי הניתוח יהיה מי שידבר איתכם. נשמע טריביאלי נכון? התהליך הזה נכון גם במקרה של ניתוח פלסטי.

ד"ר עמוס לויאב, הרופא הראשי של כללית אסתטיקה ומומחה בכירורגיה פלסטית בעל שנים רבות של ותק וניסיון מסביר: "כל שנה תחום הניתוחים הפלסטיים הולך ומתרחב, הדברים משתפרים מדי שנה גם ברמת התוצאה גם בכמויות – ראינו גידול של 250% בניתוחים האסתטיים בעשור האחרון בארה"ב בלבד, ובטיפולים במרפאה הזינוק היה דרמטי הרבה יותר – 700% יותר טיפולים".

איך אתה מסביר את זה? הרי ניתוחים אסתטיים כרוכים בתשלום.

"ברוב המקרים הטיפולים והניתוחים האסתטיים לא נמצאים בסל הבריאות או בסל התרופות של משרד הבריאות, אך אנחנו נתקלים במקרים מגוונים שאנחנו מגדירים כמשני חיים. אם ניקח לדוגמה נערה בעלת חזה גדול במיוחד (מידה דאבל F) שצריכה ללכת לשיעורי התעמלות, או לבריכה – ניתוח הקטנת חזה יכול לשנות את כל מהלך חייה, הן ברמה החברתית והן ברמה הרפואית.

למה דווקא כללית אסתטיקה? יש כיום גופים רבים שמציעים את השירות.

שירותי בריאות כללית הקימה את כללית אסתטיקה כדי לתת למבוטחים טיפולים וניתוחים אסתטיים עם הגב של כללית, עם רופאים מיומנים ומומחים, עם בקרה ופיקוח ועם הנחות משמעותיות – עד 70% הנחה למבוטחים עם כללית פלטינום. לכללית אסתטיקה מעל 50 רופאים מומחים שנותנים את השירות בכל רחבי הארץ מה שהופך אותנו לגוף הגדול בישראל בתחום הרפואה האסתטית.

ניתוח פלסטי הוא בחירה, אבל הוא עדיין ניתוח. רק אצל מנתח מוסמך וגוף רפואי גדול. אל תיקחו סיכונים מיותרים. לכו על בטוח.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום