עדכוני פעילות בזמן משבר הקורונה

מרפאות הרשת ימשיכו להעניק טיפולים וניתוחים גם בימי הסגר. מידע מעודכן על פעילות המרפאות, הנחיות הריחוק ומניעת הזיהומים ברשת מרפאות כללית אסתטיקה

בהתאם להנחיות משרד הבריאות מיום 24.9 מרפאות כללית אסתטיקה ימשיכו לפעול כרגיל. כל הניתוחים והטיפולים יתקיימו כסדרם גם בימי הסגר

ניקוי מרפאות קורונה

מרפאות כללית אסתטיקה ממשיכות להעניק טיפולים כרגיל. כל הפעילות במרפאות מותאמת לטיפולים בעידן קורונה: הקפדה יתרה על מניעת התקהלויות, ניקוי וחיטוי של המרפאות, המשטחים וחדרי הטיפולים ושמירה על מרחק בין אנשי המרפאה למטופלים ובין מטופל למטופל. למידע נוסף בעניין שמירה על הנחיות משרד הבריאות במרפאות צפו בסרטון:

איך שומרים על הניקיון ומניעת הזיהומים במרפאות?

כדי למנוע חשש להדבקה של קורונה באחת ממרפאות הרשת הגדרנו כללים ברורים שיישמרו על הבריאות של המטופלים ושל אנשי הצוות:

  • מניעת התקהלויות: בכל רגע נתון יהיו מספר מוגבל של אנשים במרפאה. רק מטופל אחד יכול להיות בחדר הטיפולים, ולא יותר משני מטופלים בחדר ההמתנה.
  • שמירת מרחק: הוספנו סימון בכל עמדות הקבלה שמאפשר לשמור על מרחק בין המטופל לאנשי המשרד.
  • ביגוד וציוד מגן: כל אנשי הצוות, כולל אנשי המשרד מצוידים בכפפות ומסכות, הרופאים והמטפלים לבושים גם בחלוקים ובמגיני פנים כדי למנוע העברה של נגיף מאדם לאדם.
  • ניקוי ומניעת זיהומים: כל חדרי הטיפולים עוברים ניקוי וחיטוי בכל טיפול, החדרים כולם מאווררים. בנוסף הוצאנו את העלונים מחדרי ההמתנה, והוצאנו כלים וחפצים אישיים לא חיוניים מהחדרים במרפאה.
  • נוהל קבלה לתור: לפני הכניסה למרפאה אחד מאנשי הצוות ימדוד את חום הגוף של המטופל או המטופלת. בנוסף תתבקשו לענות על שאלון בריאות קצר כדי לבדוק שאין חשש להימצאות של קורונה.
  • כניסה מבוקרת למרפאות: ניתן להגיע למרפאה רק לאחר תיאום תור מראש בטלפון.

 

הניתוחים שלנו

ברשת כללית אסתטיקה ניתן לקבל את הניתוחים הבאים:

ניתוחי גוף:

ניתוחי חזה:

ניתוחי פנים:

הטיפולים שלנו

שימו לב: אנחנו מקפידים לעדכן את האתר בכל שינוי, ונמשיך לעדכן אתכם בהתאם.

אנחנו כאן כדי לענות על השאלות והפניות שלכם. בכל בקשה, שאלה או פנייה תוכלו לכתוב לנו באמצעות עמוד צור קשר כאן באתר כללית אסתטיקה.

נתראה במרפאות 🙂

אתר כללית אסתטיקה

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום