רק ללקוחות כללית מושלם פלטינום ניתוחים פלסטיים מסובסדים. מהיום, רק בכללית אסתטיקה!

חדש ללקוחות פלטינום, החל מה-1.1.2019 רשת כללית אסתטיקה הנה ספק יחיד לניתוחים פלסטיים עבור לקוחות פלטינום.

רק בכללית אסתטיקה לקוחות הפלטינום זכאים לניתוחים פלסטיים מסובסדים, ועל ידי בכירי המנתחים הפלסטיים של רשת כללית אסתטיקה, הפרוסה בכל רחבי הארץ.

 

השירותים כוללים:

  • ניתוחים פלסטיים (ניתוחי חזה, אף, מתיחת בטן, שאיבת שומן ועוד)
  • טיפולים אסתטיים (מילוי קמטים, הצערת עור הפנים, הסרת נגעים, העלמת ורידים ועוד)
  • וטיפולי הסרת שיער בלייזר.

 

כללית אסתטיקה היא רשת מרפאות מתקדמות לרפואה אסתטית בפריסה ארצית, המציעה מענה רפואי איכותי בתחומי: כירורגיה פלסטית, טיפולים אסתטיים והסרת שיער.

 

כחברת בת של שירותי בריאות כללית, הגוף הרפואי הגדול בישראל, החומרים והמכשור הטכנולוגי נבחנים בקפידה, עומדים בתקנים מחמירים ומאושרים על ידי משרד הבריאות, ה- ADF האמריקני ו/או ה- EC האירופאי. הצוותים הרפואיים מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית.

 

במרפאות הרשת ניתן למצוא את הטיפולים החדשניים ביותר המקובלים בעולם המערבי, אשר מבוצעים על ידי מיטב הרופאים, מומחים בעלי ניסיון רב בכירורגיה פלסטית ואסתטית. תכנית הטיפולים נבנית באופן אישי לכל מטופל בהתייעצות עם הרופא ובהתאם לרצונותיו של המטופל.

 

בכללית אסתטיקה כל הרופאים הינם מומחים בתחומם, בעלי ניסיון רב בכירורגיה פלסטית ואסתטית ובעלי ניסיון ורזומה עשיר. הצוותים הרפואיים מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית. מאחר וכל טיפול אסתטי המבוצע במרפאות הרשת הוא קודם כל טיפול רפואי.

 

איקונים כללית