מחפשת מוצרי טיפוח יעילים?

רופאי העור
ממליצים!

סדרת מוצרי הטיפוח

המומלצת ע"י רופאי העור

של כללית אסתטיקה

המוצרים הדרמו-קוסמטיים של כללית אסתטיקה משלבים את העונג שבטיפוח עם טכנולוגיות מתקדמות וחומרים חדשניים, המבוססים על מחקר מדעי. המוצרים עמדו בסטנדרטים המחמירים של רופאי העור של כללית אסתטיקה לשימוש יום יומי וכהשלמה לטיפולים אסתטיים. המוצרים מיוצרים בישראל ולא נוסו על בעלי חיים. כל מוצרי הסדרה נטולי פרבנים.

ניתן להשיג במרפאות כללית אסתטיקה.

חזרה לראש העמוד

טיפוח עור הפנים והצוואר

תחליב לחות נטול שומן, נועד לסייע במניעת ברק שומני בעור, היווצרות פגמי עור ושמירה על מראה מאט.
אופן השימוש: בבוקר וערב, על עור נקי, להניח כמות קטנה על כל הפנים והצוואר (לא באזור העיניים) ולעסות בתנועות עיסוי עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

טיפול מרוכז אקטיבי לאזור העיניים המבוסס על שילוב טכנולוגיות אנטי-אייג’ינג חדשניות. פותח במיוחד כדי לסייע בהפחתת מראה קמטים וקמטוטים. מקנה לעור העדין סביב העיניים מראה מוצק ומואר יותר ומרקם חלק יותר.
אופן השימוש: בוקר וערב על עור נקי להניח. סביב העיניים – להניח כמות קטנה בצורת האות C בחלק החיצוני של העין ולהספיג בעור בתנועות טפיחה עדינות. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים.

מעבר לעמוד המוצר

טיפול מקיף ומרוכז לעור בוגר המבוסס על שילוב טכנולוגיות אנטי-אייג’ינג חדשניות. פותח במיוחד כדי לסייע בהפחתת מראה קמטים, קמטוטים וכתמי שמש, גיל ופיגמנטציה. מקנה לעור מראה מוצק יותר, גוון אחיד ומרקם חלק יותר.
אופן השימוש: למרוח כמות קטנה על הפנים, הצוואר והמחשוף ולהספיג בעור בתנועות עיסוי עדינות. יש להימנע ממגע ישיר עם העיניים.

מעבר לעמוד המוצר

פילינג עדין ויעיל המיועד לליטוש וחידוש מראה העור ולהאחדת המרקם והגוון שלו. מסייע בהשלת עודפי תאים מתים משטח פני העור ומותיר את העור חלק, רך, בהיר וקורן יותר.
אופן השימוש: פעם-פעמיים בשבוע להניח על עור לח ולעסות בתנועות מעגליות עדינות. לשטוף במים פושרים ולאחר מכן להניח את התכשיר לטיפול היום/הלילה.

מעבר לעמוד המוצר

טיפול מרוכז המקנה לעור מראה צלול, חלק, גוון אחיד ובריא ומסייע במניעת היווצרות פגמי עור ופצעונים.
אופן השימוש: מומלץ 3-2 פעמים בשבוע. להניח כמות נדיבה על עור נקי למשך 10 דקות. לאחר מכן להרטיב מעט את הידיים במים ולעסות בתנועות עיסוי עדינות. יש לשטוף במים פושרים.

מעבר לעמוד המוצר

ג'ל מרוכז במרקם עדין, לטיפול במכלול הצרכים של העור העדין סביב העיניים. מעניק לחות, מרגיע, מסייע בהפחתת נפיחות, מחליק ומפחית קמטים וקמטוטים. מקנה לעור תחושת נינוחות.
אופן השימוש: בבוקר ובערב, על עור נקי, למרוח כמות קטנה ולהספיג בעור בתנועות טפיחה עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

קרם פעיל במרקם עשיר, התומך בתהליכי ההתחדשות הטבעיים של העור ומסייע בהפחתת קמטים וקמטוטים. מזין ומרכך את העור ומקנה לו מראה מוצק, צעיר וקורן יותר.
אופן השימוש: על עור נקי, להניח כמות קטנה ולמרוח בתנועות עיסוי עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

קרם עשיר במרקם מענג. מרווה את העור מיידית בלחות ומסייע במניעת יובש. עשיר במרכיבי לחות ובסותרי חמצון המסייעים בהגנת העור ובמניעת הזדקנות מוקדמת.
אופן השימוש: על עור נקי, להניח כמות קטנה ולמרוח בתנועות עיסוי עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

קרם קליל במרקם מענג. מרווה את העור מיידית בלחות ומסייע במניעת יובש. עשיר במרכיבי לחות ובסותרי חמצון, המסייעים בהגנת העור ובמניעת הזדקנות מוקדמת.
אופן השימוש: על עור נקי, להניח כמות קטנה ולמרוח בתנועות עיסוי עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

מבוסס על הרכב עשיר של חומצה היאלורונית המרווה את העור בלחות מיידית ומתמשכת ומסייעת במניעת יובש. מקנה לעור מרקם אחיד וחלק ומראה מלא וקורן יותר.
אופן השימוש: בוקר וערב על עור נקי, לבד או מתחת לקרם היום/הלילה. להניח מספר טיפות ולהספיג בתנועות עיסוי עדינות.

מעבר לעמוד המוצר

טיפול מרוכז במרקם ענוג לשמירת חיוניות העור ולמניעת הזדקנות מוקדמת. הסרום מקנה לחות, מזין, מגמיש ומעניק לעור מרקם
משיי וזוהר נעורים. מועשר בויטמינים E+C ובהרכב שמנים חיוניים עתירי ויטמינים וחומצות שומן.
אופן השימוש: בוקר וערב על עור נקי, מתחת לקרם היום/הלילה. להניח מספר טיפות ולעסות בתנועות עיסוי עדינות עד לספיגה מוחלטת.

מעבר לעמוד המוצר

קרם הגנה לפנים בטכנולוגיית UV PEARL TM, אשר פותח במיוחד כדי למזער את נזקי הקרינה ולסייע במניעת היווצרות כתמי שמש והזדקנות מוקדמת של העור. מומלץ לשימוש יום יומי בעיקר לבעלי נטייה לכתמי שמש ופיגמנטציה ולאחר טיפולים אסתטיים.
אופן השימוש: למרוח שיכבה אחידה ולהספיג בעור בתנועות עיסוי עדינות. מומלץ לחזור על הפעולה מידי שעתיים.
לשימוש בחשיפה ישירה לשמש (ים, בריכה, סקי וכו'): יש להימרח מריחה ראשונה כשעתיים לפני החשיפה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה . יש לחזור על הפעולה כל שעתיים וכן במקרים של הזעה, כניסה למים ו/או ניגוב העור במגבת.
*מומלץ להימנע מחשיפה לשמש גם אם נעשה שימוש בתכשיר הגנה.

מעבר לעמוד המוצר
חזרה לראש העמוד

טיפוח עור הגוף

קרם טיפולי עשיר. פותח במיוחד כדי לסייע בריכוך והחלקת עור כף הרגל ולמניעת מצבי יובש ועור סדוק. מעניק לעור כף הרגל גמישות, רכות, תחושת נינוחות ומגע חלק
אופן השימוש: למרוח פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

מעבר לעמוד המוצר

קרם ידיים עשיר המעניק הקלה מיידית לידיים יבשות ועור סדוק. הקרם עשיר בשמנים חיוניים וצמחי מרפא התורמים להזנה אינטנסיבית לריכוך והרגעת העור. מקנה לעור הידיים מקרם חלק וקטיפתי.
אופן השימוש: למרוח פעמיים עד שלוש פעמים ביום.

מעבר לעמוד המוצר

קרם טיפולי עשיר, פותח במיוחד כדי לסייע בהרגעת העור ובהקניית לחות ורכות לעור הגוף. הפורמולה מועשרת בחמאת שיאה ובתמציות צמחי מרפא אשר מרגיעות את העור.
אופן השימוש: למרוח פעמיים ביום על עור גוף נקי.

מעבר לעמוד המוצר
חזרה לראש העמוד

טיפוח לגבר

תחליב אפטר שייב במרקם קליל. מחטא, מרענן, מסייע במניעת אדמומיות וגירוי לאחר הגילוח ומעניק לחות לעור. פותח במיוחד כדי להקנות לעור מראה בריא חלק ומוצק ולסייע במניעת הזדקנות מוקדמת.
אופן השימוש: מומלץ לשימוש יום יומי לאחר הגילוח ו/או הרחצה. למרוח כמות נדיבה על עור נקי ולהספיג בתנועות עיסוי קלות.

מעבר לעמוד המוצר
חזרה לראש העמוד

טיפול צמחי בבעיות עור

תכשיר רב-תועלתי הנותן מענה מיידי במצבי גירוי, אדמומיות, שפשפות, צריבות ופגיעה חיצונית בעור. מטפל מיידית באדמומיות בעור, אחרי טיפולים אסתטיים ומסייע בתהליכי הגלדה של העור. מבוסס על 100% חומרים פעילים מהצומח, בנוסחה בלעדית.
אופן השימוש: במידת הצורך, יש למרוח שיכבה דקה על האזור המטופל. יש לחזור על הפעולה מספר פעמים ביום.

מעבר לעמוד המוצר