ניתוחי גוף

כאשר אנחנו מרגישים טוב יותר עם הגוף שלנו, אנחנו מרגישים ביטחון עצמי רב יותר שמקרין גם על האושר שלנו. ניתוחים פלסטיים בגוף יכולים לתקן מראה רפוי ומדולדל לאחר הריונות או ירידה במשקל או להפחית שומן באזורים שבהם הוא נוטה להצטבר

ניתוח להסרת עודפי עור לאחר הרזיה

ככה מחזירים לגוף את המראה החטוב!
ניתוח פלסטי להסרת עודפי עור מומלץ לאחר ירידה גדולה במשקל (גם אחרי ניתוח וגם ליורדים במשקל ללא ניתוח). הניתוח אפשרי באזורים שונים בגוף, בהם העור נראה "תלוי" או אפילו מפריע לתפקוד. הניתוח אפשרי באזורים כמו בטן רפויה במיוחד או חזה נפול מאוד, וכן בירכיים או זרועות בהם מסירים עודפי עור, מחזקים את הרקמות העמוקות ואת השרירים. כל מטופל בכללית אסתטיקה עובר אבחון וייעוץ רפואי כדי להחליט על האזורים המטופלים ולתאם ציפיות מהמראה לאחר הניתוח. ניתוח להסרת עודפי עור לאחר ירידה גדולה במשקל מחזיר למטופלים ולמטופלות מראה גוף חטוב ואפשרות לחזור וללבוש בגדים צמודים וחשופים.

להמשך הכתבה

מתיחת בטן

לאחר הריונות, לאחר ירידה משמעותית במשקל וגם סתם כדי לעצב את הבטן, מבצעים ניתוח למתיחת הבטן. אפשר גם לשלב שאיבת שומן מהמותניים כדי להצר את היקף המותניים ולעצב גם אותם.

להמשך הכתבה

שאיבת שומן

ניתוח לשאיבת שומן מתאים במיוחד למי שסובל מהצטברויות של שומנים במקומות מסוימים בגוף. הוא אינו מהווה פתרון לאנשים שסובלים מעודף משקל משמעותי.

להמשך הכתבה