ניתוחי חזה

ניתוחים להגדלה, הקטנה והרמה של החזה עברו מהפך בשנים האחרונות, השתלים שודרגו וכיום הניתוחים מותאמים לצרכיה הספציפיים של כל אישה. לכן, אין זה מפליא שהניתוחים האלה הפכו לפופולריים ביותר בין הניתוחים הפלסטיים

הגדלת חזה- 10 דברים שכדאי לדעת

ניתוחים להגדלת שדיים מגדילים לא רק את החזה אלא את שביעות הרצון של המנותחות * איך בוחרים רופא נכון? מה ההבדל בין שתל עגול לאנטומי? כיצד בוחרים את הגודל הרצוי ומהם סוגי הניתוחים המוכרים כיום? בכתבה שלפניכן.

להמשך הכתבה

הקטנת חזה לגבר

​צמיחת חזה נשי אצל בני נוער וגברים, גינקומסטיה, גורמת לעיתים לבעיות בדימוי העצמי ולקשיים חברתיים. לפעמים התופעה חולפת מעצמה, – לרוב, מגיל ההתבגרות והלאה, יש צורך בניתוח.

להמשך הכתבה

הקטנת חזה

מהי הקטנת חזה? חזה גדול בצורה חריגה עשוי לגרום לנשים מסוימות הן בעיות בריאותיות והן בעיות רגשיות. פגיעה בדימוי העצמי, עלולה ללוות גם כאב פיזי של החזה, אי נוחות, כאבים ושינויים בעמוד השדרה. משקל עודף של רקמות השד עלול לפגוע ביכולת שלך לנהל אורח חיים אקטיבי. אי הנוחות הרגשית והמודעות העצמית הנובעים מחזה גדול מדי, הם לא פחות משמעותיים מאי הנוחות הפיזית והכאב.

להמשך הכתבה

הרמת חזה

מהי הרמת חזה? החזה הנשי בדרך כלל משתנה לאורך השנים, מאבד מצורתו הנערית ומהמוצקות שלו. שינויים אלה מהשפעתו של כח המשיכה, לצד אובדן האלסטיות של העור עשויים לקרות כתוצאה מהריונות, הנקה, תנודות במשקל, התבגרות ונטייה גנטית.

להמשך הכתבה

הגדלת חזה-מידע חיוני

מהי הגדלת חזה? הגדלת חזה היא הניתוח שיעזור לך להשיג את החזה שתמיד חלמת עליו. הליך ההגדלה כרוך בשימוש בשתלים. שתלים אלה מגדילים ומעצבים את החזה או ממלאים אותו מחדש במקרה שהחזה שלך איבד מנפחו כתוצאה מירידה במשקל או לאחר הריונות.

להמשך הכתבה