איך להחליט איפה לעשות הגדלת חזה?

ד"ר עמוס לויאב, המנהל הרפואי של רשת מרפאות כללית אסתטיקה

בשל הפופולריות של הגדלת החזה, עוד ועוד גופים מסחריים מנסים לעלות על הגל ולהציע את הניתוח במחירים אטרקטיביים. אז מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך?

בחירת מנתח - 1

לצורת השדיים ולגודלם השפעה רבת עוצמה על הדימוי העצמי, שכן אישה שלא מרגישה בנוח עם מראה החזה שלה משלמת מחיר לא מבוטל של מבוכה, ולעתים אפילו בושה, בעיקר במצבים אינטימיים. לכן אין זה מפתיע שהגדלת חזה הפך לניתוח כל כך פופולרי, כאשר מטרת הניתוח אינה רק להבליט את החזה, אלא גם לטפל במצבים של חסר סימטריה וליצור פרופורציות נכונות יותר של פלג הגוף העליון.

הגדלת חזה היא פתרון אידיאלי עבור מי שאינה שלמה עם מראה השדיים שלה, שכן בניתוח פשוט יחסית, שנמשך בין שעה לשעתיים, ניתן לשנות ולעצב את צורת השדיים ולהגיע לתוצאה מיטבית וטבעית. לשינוי זה עשויה להיות השפעה דרמטית לא רק על מראה החזה, אלא גם על הביטחון העצמי.

"הניתוח השפיע על החיים שלי"

נשים רבות שעשו הגדלת חזה מדווחות על חיזוק הדימוי הנשי, ועל תרומת הניתוח לתחושה הפנימית ולקשרים רומנטיים עם בן הזוג. "לא האמנתי ששינוי מינורי בגודל השדיים יכול כל כך לשנות את היחס של גברים כלפיי", מספרת נורית (שם בדוי), שביצעה הגדלת חזה קלה בכללית אסתטיקה. "קשה לתאר כמה הניתוח הזה השפיע על החיים שלי".

עם זאת, חשוב להיות ערים לכך שהגדלת חזה שמתבצעת על ידי רופא לא מיומן עלולה לגרום לא רק לפגמים אסתטיים, אלא גם לנזקים בריאותיים בלתי הפיכים. נשים רבות מגיעות לכללית אסתטיקה לצורך טיפול בנזקים שנגרמו להן כתוצאה מניתוח חזה כושל שבוצע על ידי מנתח חסר ניסיון, או תוך שימוש בציוד או בחומרים באיכות נמוכה.

איך לבחור מנתח פלסטי?

  1. הפקידי את החזה שלך רק בידי גוף רפואי מוסמך ואחראי, שיעניק לך גב רפואי חזק וילווה אותך באחריות לאורך שנים.
  2. בחרי במומחה בכירורגיה פלסטית מוביל בתחומו, מהשורה הראשונה. בקשי לדעת אם הרופא מורשה של משרד הבריאות וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, וכמה ניתוחי חזה כבר יש ברפרטואר המקצועי שלו.
  3. בצעי הגדלת חזה בבית חולים מוכר, או בחדר ניתוח פרטי ברמה גבוהה ביותר עם ציוד רפואי מתקדם, שערוך לטפל בצורה מיטבית ומיידית במקרי חירום ובסיבוכים לא צפויים.
  4. בצעי לפני הגדלת החזה בדיקות רפואיות מקיפות, ודאגי לכך הכירורג המומחה יכיר את התיק הרפואי שלך, בעיקר אם סבלת בעבר מבעיות רפואיות כלשהן.
  5. בקשי לעשות תאום ציפיות עם הכירורג המומחה, ולוודא שקיים סיכוי גבוה שהמטרה שלשמה את עושה את הניתוח אכן תתממש. יש להתייחס בחשדנות לרופא שמבטיח 100% הצלחה – כל ניתוח טומן בחובו סיכונים, ולעולם לא ניתן להבטיח תוצאות מושלמות.

 

מסעות פרסום גרנדיוזיים

בשל הפופולריות ההולכת וגוברת של הגדלת חזה, עוד ועוד גופים מסחריים מנסים לעלות על הגל ולהציע את הניתוח במחירים אטרקטיביים. לכן חשוב לבחור בזהירות את הכירורג המומחה. קרה לא פעם שגופים מסוג זה נפתחו במסעות פרסום גרנדיוזיים, ונסגרו כעבור שנים ספורות כשהם משאירים אחריהם אדמה חרוכה ולקוחות פגועים וכואבים. לעתים רופאים פותחים "מרפאות יחיד", ומציעים ניתוחי חזה על אף שאין להם את הניסיון הדרוש לבצע ניתוחים מסוג זה.

חשוב לזכור שלא כל מנתח פלסטי הוא בעל ניסיון מספק בהגדלת חזה או הרמת חזה, שכן מדובר בניתוח מורכב שדורש מיומנות גבוהה. אירעו בעבר הלא רחוק לא מעט מקרים, בהם ניתוחי הגדלת חזה התבצעו בחדרי ניתוח שאינם עומדים בסטנדרטים המתאימים, והתוצאות היו עגומות.

עד 70% הנחה

חשוב שניתוח הגדלת חזה יתבצע אך ורק על ידי רופא מומחה לכירורגיה פלסטית מוביל, מהשורה הראשונה, תחת סטנדרטים רפואיים מחמירים ובחדרי ניתוח בפיקוח משרד הבריאות. מומלץ לבצע את הניתוח בכללית אסתטיקה בעלת גב רפואי יציב וחזק, המציעה האחריות כללית לאורך זמן.

ומעבר לרמת המקצועיות והמיומנות הגבוהה, כללית אסתטיקה מציעה ללקוחות כללית מושלם וכללית פלטינום הנחות והטבות משמעותיות, מה שהופך את ניתוחי החזה לנגישים לכל כיס. לקוחות כללית זכאים לייעוץ מקדים והדרכה מקצועית מהמומחים של כללית אסתטיקה, על מנת לקבל החלטה מושכלת מהו הטיפול או הניתוח המתאים ביותר עבור המטופלת, בהתאם לשאיפותיה ולנתוניה הפיזיים והרפואיים.

מה חדש בעולם ניתוחי החזה?

השתלת שומן עצמי לצד שתלי סיליקון ועוד. צפו בד"ר עומר וולף מסביר:

 

לקוחות כללית פלטינום, אתן זכאיות להנחה עד 70% לניתוחי חזה.

לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות לחצו כאן

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום