לקוחות כללית זכאים לעשות ניתוחי חזה עם אחריות כללית

ניתוחי חזה הם ניתוחים פלסטיים נפוצים ומשני חיים. ניתוח מוצלח מעניק מראה טבעי ויפה. נשים רבות מציינות שהשינוי החיצוני משפיע על חייהן באופן ממשי ב"חיזוק הדימוי העצמי", "שיפור הביטחון העצמי" ו"התחלה של חיים חדשים".

ד"ר עמוס לויאב- מנהל רפואי של רשת מרפאות כללית אסתטיקה

רק בכללית אסתטיקה – ניתוחי חזה מסובסדים! לקוחות כללית מושלם פלטינום חוסכים עד 70%. ​לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות לחץ/י כאן>>

 

מדוע חשוב לבחור בגוף רפואי מוסמך ומוביל שמעניק גב רפואי חזק ואחריות כללית לאורך זמן?

השדיים הם אחד מסמלי הנשיות. גודל השדיים וצורתם מעסיקים רבות נשים וגברים כאחד. השדיים הן אחד האיברים המשפיעים ביותר על הדימוי הנשי של האישה. לכן, אין פלא שעם ההתפתחויות הטכנולוגיות ברפואה הפלסטית, נהפכו ניתוחי החזה לנפוצים ולמקובלים בעולם וגם בישראל.

ניתוחי החזה, לסוגיהם השונים, נחשבים בימינו גם לניתוחים מקובלים חברתית. ניתוח מקצועי מעניק תוצאה שנראית טבעית לגמרי ונותן פתרונות למכלול בעיות – אסתטיות ורגשיות. בניתוח פשוט יחסית, שנמשך שעה עד שעתיים, ניתן לשנות ולעצב את צורתם של השדיים – להגדיל או להקטין במידת הצורך. השינוי משפיע  גם את המראה החיצוני וגם את ההרגשה הפנימית.

מנותחות רבות מאוד מדווחות על חיזוק הביטחון והדימוי העצמי ועל תרומתו של הניתוח לאישיותן ולקשריהן החברתיים עם בני המין השני.
"לא האמנתי ששינוי קל בגודל השדיים יכול לשנות כל כך את יחסם והתייחסותם של הגברים אליי", מספרת נ. א. (שם שמור) שביצעה הגדלת חזה קלה. "קשה להאמין כמה הניתוח הזה השפיע על החיים שלי".

איך לבחור ואיפה הכי בטוח לעבור ניתוח חזה?

נפוץ ופופולארי ככל שיהיה – ניתוחי החזה הם ניתוחים לכל דבר. ניתוחים שיכולים להיות מורכבים ואפילו מסוכנים במידה והם מבוצעים במקומות הלא נכונים ועם החומרים הלא נכונים. חשוב מאוד לבדוק היטב מי אחראי לניתוח – לפני, תוך כדי וגם אחרי. שנים אחרי.

בתהליך הבחירה – הקפידו על 5 כללי יסוד, החשובים מאוד לבריאותכם:

 • הפקידי את החזה שלך רק בידי גוף רפואי מוסמך ואחראי, שיעניק לך גב רפואי חזק וילווה אותך באחריות לאורך זמן.
 • בחרי ברופאים מנתחים מובילים, מהשורה הראשונה. בדקי שהרופא המנתח שלך מורשה לנתח על ידי משרד הבריאות וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
 • ניתוח חזה הוא ניתוח כירורגי לכל דבר באיבר רגיש וחשוב. הוא חייב להתבצע בבית חולים מוכר, או בחדר ניתוח פרטי ברמה גבוהה ביותר, שערוך לכל תרחיש או סיבוך אפשרי.
 • אל תיגשי לניתוח חזה לפני בדיקות רפואיות מקיפות ותיאום ציפיות מקצועי. דאגי לכך שהרופא המנתח יכיר את התיק הרפואי שלך (בעיקר אם סבלת בעבר מבעיות רפואיות)
 • גשי לניתוח חזה רק מתוך תחושת בטחון מלאה – בגוף הרפואי האחראי לניתוח וברופא המנתח עצמו.

מדוע כדאי ומומלץ לעבור את ניתוח החזה במסגרת השייכות לקופת החולים שלך?

במשך השנים נכנסו לתחום ניתוחי החזה גופים מסחריים שונים. לא כולם מקצועיים. חלקם גרמו ללקוחותיהם נזקים בריאותיים גדולים. חלקם נפתחו במסעות פרסום גדולים ונסגרו לאחר שהשאירו אדמה חרוכה ולקוחות פגועים וכואבים.

רופאים שונים, לא כולם מנתחים כירורגיים מוסמכים, פתחו 'מרפאות יחיד', גייסו לקוחות וביצעו ניתוחי חזה שהם מעבר להסמכתם ולמומחיותם.

במקרים רבים בוצעו ניתוחים כירורגיים בחדרי ניתוח שאינם עומדים בסטנדרטים המתאימים. התוצאות היו עגומות.

משרד הבריאות ער לתופעה. הוא עושה ככל יכולתו לפקח, למנוע הישנות מקרים אלו ולשמור על בריאות הציבור.
קופות החולים נאלצות לעיתים קרובות להתמודד עם תוצאותיהם של ניתוחים פלסטיים שנערכים על ידי גורמים חסרי אחריות. גם הן עושות מאמצים רבים להציב סטנדרטים גבוהים בתחום ולשנות את המצב.

קופות החולים מפעילות רשתות מקצועיות של מרפאות מומחים לניתוחים פלסטיים ולטיפולים אסתטיים. לחלקן מחלקות מתמחות בניתוחי חזה, הפועלות בסטנדרטים רפואיים גבוהים ביותר.

כללית אסתטיקה, הפועלת עבור לקוחות כללית, היא אחת מהן. הרשת מפעילה 16 מרפאות בפריסה ארצית ומעסיקה אך ורק רופאים מנתחים מומחים ומובילים.
לקוחות כללית נהנים לא רק ממחיר נמוך ומיוחד (עד 70% הנחה לפי תקנון מושלם ופלטינום). הם זוכים גם בסדרה של יתרונות שרק קופת החולים הגדולה בישראל יכולה להציע:

 • גב רפואי יציב וחזק
 • אחריות כללית לאורך זמן
 • רופאים מנתחים מובילים מהשורה הראשונה
 • סטנדרטים רפואיים גבוהים ביותר בפיקוח מלא
 • ניתוחים בבתי החולים המובילים של כללית או בחדרי ניתוח פרטיים ברמה הגבוהה ביותר.
 • הכרות עם התיק הרפואי וההיסטוריה הרפואית של כל לקוח.

ניתוח חזה – המקצועיות והביטחון מעל לכל

רשתות המרפאות של קופות החולים נחשבות בשנים האחרונות למקום המקצועי, הבטוח והמומלץ ביותר לעבור בו ניתוחי חזה. הרבה מעבר להנחות ולהטבות משמעותיות (שיכולות להגיע עד 70% הנחה לפי תקנון מושלם ופלטינום), ניתוח חזה במרפאות כללית אסתטיקה מעניק לך ביטחון שהוא הכרחי לתהליך.

 • הביטחון שהרופא הוא מנתח כירורגי מומחה מוביל.
 • הביטחון שתנאי הניתוח והאשפוז יעמדו בקריטריונים הרפואיים המחויבים.
 • הביטחון שהניתוח יבוצע בפיקוח ובאחריות מלאה.
 • הביטחון שכללית תמשיך ותלווה את תוצאות הניתוח גם שנים ארוכות אחריו.
 • הביטחון שגוף רפואי גדול ויציב מעניק לך גב חזק עם אחריות כללית לאורך שנים.
 • הביטחון שהחזה ייראה טבעי, יענה לציפיות ויאפשר לך להיות גאה בתוצאות.

לקוחות כללית – חשוב שתדעו!

בטרם תקבלו החלטה היכן לבצע את הניתוח, זכרו כי אתם זכאים לייעוץ מקדים והדרכה מקצועית מהמומחים של כללית אסתטיקה.

חדש ללקוחות פלטינום, החל מה – 1.1.2019 רשת כללית אסתטיקה הנה ספק יחיד לניתוחים פלסטיים עבור לקוחות פלטינום. לקוחות כללית מושלם פלטינום נהנים מעד 70% סבסוד על ניתוחי חזה. ​לפרטים נוספים ולקביעת פגישת ייעוץ ללא התחייבות לחץ/י כאן>>