עם הפנים קדימה: החידושים בניתוחי פנים

ד"ר אמיר עינבל, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית ברשת כללית אסתטיקה

מי מאיתנו לא היה רוצה עור פנים מתוח וחלק? ניתוחי פנים יכולים לעשות את הקסם הזה: הרמת עפעפיים, מתיחת פנים, ניתוח אף ועוד. על טיפולים כירורגיים מורכבים

המומחה של כללית אסתטיקה על החידושים והדגשים בעולם הניתוחים הרגיש ביותר.

מי מאיתנו לא היה רוצה עור פנים מתוח, מבריק וחלק? כזה שנראה כאילו הזמן לא נגע בו, שמזג האוויר לא פגע בו, כזה שנראה מוצק או מתוח ויחד עם זאת טבעי ומלא חיים. ניתוחי פנים יכולים לעשות את הקסם הזה, אבל עדיין מדובר בטיפולים כירורגיים מורכבים.

כדי לקבל תמונה מלאה יותר על התחום פנינו לד"ר עינבל אמיר, מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית שמסביר על המגמות והשינויים:

"בעשור האחרון אנחנו רואים יותר ויותר ניתוחים של מטופלים שבאים כבר בגיל מוקדם יותר והכמויות עולות במיוחד בניתוחי הפנים. אם פעם גיל המטופלים הממוצע היה 65 למתיחת פנים היום זה יכול לרדת אפילו ל-45. הדבר שהשפיע יותר מהכל הוא ככל הנראה הכניסה של המדיה החברתית והמודעות לנושא. ברשתות חברתיות כמו אינסטגרם ופייסבוק יש משמעות לנראות שלנו, אנחנו מצטלמים הרבה יותר, מצלמים אותנו ומעלים לרשת, וזה מצריך מאיתנו לנקוט יוזמה. לצד כל זה עלתה גם הנגישות לטיפולים. כאן התפקיד של המנתח הפלסטי הוא לראות מי מתאים להליך כזה ומי לא".

ד"ר עינבל אמיר

איך נדע שאנחנו הולכים על בטוח?

"כשהמטופל בא למרפאה הוא צריך להחליט בעצם אם הוא בוחר במנתח הזה שינתח אותו וישפר את המראה שלו. לכן יש מספר דגשים שיעזרו למטופל להחליט מי המנתח שאצלו הוא רוצה לעבור את ההליך:

  1. חשוב מאוד לראות שהמנתח מקפיד על דברים מסוימים כמו על בדיקת ההיסטוריה הרפואית. הבדיקות, הרגישות ועוד. חשוב שיתבצע תיאום ציפיות ולראות שמשדרים על אותו הגל.
  2. חשוב לשים לב שהמנתח הוא מומחה לכירורגיה פלסטית ועדיף שיהיה חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית
  3. מאוד חשוב לשים לב מה ההכשרה של הרופא המנתח ומהי הדרך שעשה – איפה עשה את ההתמחות (ואם זה בחו"ל אז איפה בחו"ל?) ואיפה הוא עשה את ההכשרה שלו. כמה ניתוחים הוא ביצע וכמה שנים הוא עובד. כל אלה הן שאלות חשובות.
  4. חשוב גם לשים לב שהרופא עובד בארגון גדול עם גב רפואי ובפיקוח של משרד הבריאות".

ניתוח פלסטי הוא בחירה, אבל הוא עדיין ניתוח. רק אצל מנתח מוסמך וגוף רפואי גדול. אל תיקחו סיכונים מיותרים. לכו על בטוח.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום