מריחים את השלמוּת: הכל על ניתוח אף

ד"ר עמוס לויאב- מנהל רפואי של רשת מרפאות כללית אסתטיקה

לניתוח אף מוצלח עשויה להיות השפעה רבת עוצמה על הדימוי העצמי שלכם. אז איך מחליטים איפה לעשות ניתוח אף? קבלו 5 טיפים.

ניתוח אף

ניתוח אף הפך לאחד הניתוחים הנפוצים ביותר בישראל, הוא אורך כשעה בלבד, ונעשה בהרדמה מקומית. עם זאת, תוצאות הניתוח עשויות להיות משנות חיים, שכן הוא תורם לשיפור הדימוי העצמי ולתחושה נוחה יותר עם המראה החיצוני. מנותחים רבים משתפים בחוויה של חיזוק הביטחון העצמי, ותרומה משמעותית לחוויה הפנימית וליכולות החברתיות.

על אף הזמן הקצר בו נערך ניתוח אף, יש לזכור שמדובר בניתוח מורכב שדורש מיומנות גבוהה ביותר. ניתוח אף כושל עלול לגרום לא רק לעוגמת נפש, אלא גם לנזקים בריאותיים. לכן חשוב לבצע ניתוח אף אצל רופא מומחה, ולוודא שגם לאחר הניתוח נמשך הליווי הרפואי – לאורך שנים.

איך להחליט איפה לעשות ניתוח אף?

  1. בחרו בגוף רפואי מוסמך ואחראי, שיעניק לכם גב רפואי חזק וילווה אתכם באחריות לאורך שנים ארוכות – גם אם הרופא שניתח אתכם כבר לא יהיה בסביבה.
  2. בחרו רק ברופא מומחה מוביל, מהשורה הראשונה, החבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.
  3. בצעו ניתוח אף בבית חולים מוכר או בחדר ניתוח פרטי ברמה גבוהה ביותר, שערוך למתן טיפול רפואי מיטבי ומהיר במקרי חירום ומקרה של סיבוך לא צפוי.
  4. בצעו לפני ניתוח אף בדיקות רפואיות מקיפות, ודאגו לכך שהרופא המנתח יכיר היטב את התיק הרפואי שלכם, בעיקר אם סבלתם בעבר מבעיות רפואיות.
  5. גשו לניתוח אף אחרי שפגשתם את הרופא, התרשמתם מרמת המקצועיות שלו ומהניסיון שלו, וכמובן וידאתם שהוא עושה שימוש בציוד הרפואי בחומרים הרפואיים המצויים תחת פיקוח משרד הבריאות.

ניתוח אף בקופת חולים

גופים רבים מציעים ניתוח אף, כאשר הפער המקצועי ביניהם הוא עצום. לא פעם גוף מסחרי חדש פוצח במסע פרסום גדול, ונסגר כעבור שנים ספורות לאחר שהשאיר אחריו אדמה חרוכה ולקוחות פגועים וכואבים. חשוב לזכור שניתוח אף כושל אינו מסתיים רק במראֶה לא אסתטי, אלא עלול לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

רופאים פרטיים שמציעים ניתוח אף במחירים נוחים אינם תמיד מומחים לכך, ופעמים רבות בוצע ניתוח אף בחדרי ניתוח שאינם עומדים בסטנדרטים המתאימים, והתוצאות היו עגומות.

מקרים רבים כאלה מגיעים אל הצוות הרפואי המיומן של כללית אסתטיקה, לצורך ניתוח חוזר במטרה לתקן את הנזקים שנגרמו

מקרים רבים כאלה מגיעים אל הצוות הרפואי המיומן של כללית אסתטיקה, לצורך ניתוח חוזר במטרה לתקן את הנזקים שנגרמו. כאן המטופלים נמצאים בידיים טובות, שכן כללית אסתטיקה מפעילה רשת מקצועית של מרפאות מומחים לניתוחים פלסטיים ולטיפולים אסתטיים בסטנדרטים רפואיים גבוהים ביותר. הניתוחים מתבצעים על ידי רופאים מומחים בלבד, מהמובילים בתחומם.

ניתוח אף בקופת חולים מעניק גב רפואי יציב וחזק, אחריות כללית לאורך שנים, רופאים מנתחים מובילים מהשורה הראשונה, סטנדרטים רפואיים גבוהים ביותר בפיקוח מלא, ניתוחים בבתי החולים המובילים של כללית או בחדרי ניתוח פרטיים ברמה הגבוהה ביותר, וכמובן היכרות עם התיק הרפואי וההיסטוריה הרפואית של כל מטופל ומטופל.

מקצועיות מעל הכל

רשתות המרפאות של קופות החולים נחשבות בשנים האחרונות למקום המקצועי, הבטוח והמומלץ ביותר לבצע בו ניתוח אף.

כיום מטופלים מגיעים לבצע ניתוח אף בכללית אסתטיקה לא רק בשל רמת המקצועיות הבלתי מתפשרת והציוד הרפואי המתקדם, אלא גם בשל ההנחות וההטבות שעשויות להגיע עד ל-70% הנחה.

בכללית אסתטיקה ימשיכו ללוות אתכם במשך שנים ארוכות לאחר ניתוח אף, וכך תוכלו ליהנות מהביטחון אותו מעניק גוף רפואי גדול ויציב, עם גב חזק ואחריות כללית לאורך שנים.

 

מתלבטים אם לעשות ניתוח אף? היפגשו עם רופא מומחה לייעוץ מקדים ולהדרכה מקצועית

לקוחות כללית מושלם ופלטינום? בררו את זכאותכם להנחות והטבות עד 70% הנחה!

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום