ניתוח הגדלת חזה בכללית אסתטיקה: איך זה נראה?

ד"ר איתם וייס, מומחה בכירורגיה פלסטית בכללית אתסטיקה

ניתוח עושים רק על בטוח! המומחה שלנו מסביר כיצד ניתן להגדיל את החזה באמצעות שתלי סיליקון או באמצעות טיפול חדשני שמציע רווח כפול – הזרקות של שומן עצמי לחזה

היום כבר ברור לכולנו שגודל החזה הוא לא גזירה משמיים ויש פתרונות ניתוחיים מצוינים כדי לשנות את מה שהטבע נתן. חושבות על ניתוח להגדלת חזה? אם אתן בנות 18 ומעלה אנחנו מציעים שני מסלולים שונים – הגדלה באמצעות שתלי סיליקון או בעזרת הזרקת שומן עצמי.

הזרקות שומן לחזה – איך זה עובד?

שמעתן נכון – ניתן להשתמש בעודפי השומן של הגוף לטובת הגדלת החזה, כך אנחנו מרוויחים פעמיים. ההחלטה איזו שיטה מתאימה תלויה במצב החזה, בגודל אליו רוצים להגיע ובאיכות העור.

הגדלת חזה עם שומן עצמי מתאימה לנשים שיש להן עודפי שומן בבטן במותניים או בירכיים. בניתוח כזה שואבים שומן ממקומות שונים בגוף ומזריקים אותו לחזה. יש לקחת בחשבון שבהליך כזה ההגדלה מוגבלת לנפח קטן יחסית, ולעיתים אף נצטרך לחזור על הפעולה שנית אם השומן לא נקלט במקום החדש.

הגדלת חזה באמצעות שתלי סיליקון

בהגדלת חזה עם שתלי סיליקון יש יותר אפשרויות – יחד עם הרופא המנתח תוכלי להחליט על הגודל הרצוי, וגם על הצורה הסופית, מתוך הבנה שהשתל צריך להתאים למבנה האנטומי הטבעי של הגוף.

השתלים שבהם אנחנו משתמשים מיועדים לשימוש והחדרה לגוף, הם נמצאים תחת פיקוח הדוק של הרשת ומאושרים כולם על ידי משרד הבריאות וגם על ידי איגוד הפלסטיקאים הישראלי.

אחרי הניתוח יש ללבוש חזייה מיוחדת למשך כחודש ולהמתין עם חזרה לפעילות גופנית עד להחלמה מלאה.

לעמוד של ד"ר איתם וייס

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום