ניתוח הרמת עפעפיים בכללית אסתטיקה: איך זה נראה?

ד"ר רון פישל, מומחה בכירורגיה פלסטית בכללית אסתטיקה

ניתוח עושים רק על בטוח! איך מתבצע ניתוח הרמת עפעפיים במרפאות כללית אסתטיקה – מהו ההבדל בעבור גברים ונשים שרוצים לעבור את ההליך הפופולרי? המומחה שלנו מסביר

העפעפיים שלנו גם אצל גברים וגם אצל נשים, הם מהאיברים הראשונים שמראים את סימני הגיל בפנים. לעיתים יש להם בלט שומן, עור עודף, העפעפיים צונחים והם כבדים ואפילו מפריעים לראייה והגבות גם הן צונחות.

אז מה עושים? קודם כל יש לעבור אבחון מדוקדק אצל רופא מומחה ברפואה פלסטית. בבדיקה נתרשם מהמצב הקיים, נבדוק את ההתאמה לניתוח ונבנה את תכנית הניתוח שיכולה לכלול מספר שיטות ניתוח ומרכיבים שונים. לא פחות חשוב מכך, נעשה תיאום ציפיות מול בקשת המטופל או המטופלת. בבדיקה גם מבררים את ההתאמה הבריאותית לניתוח, המצב הגופני, מחלות כרוניות ומהו הצורך בתרופות מדללות דם.

אילו טיפולים נוספים אפשר לשלב עם הרמת עפעפיים?

לעיתים משלבים עם ניתוח הרמת עפעפיים גם הרמת גבות, סילוק בלט שומן, הסרת עודף עור, הידוק העפעף ואפילו הוספת חומרי מילוי. הכל לפי מבנה העין, מצב העפעפיים ומיקום הגבות, איכות העור וציפיית המטופל. יש לזכור כי לעפעפיים רקמת עור דקה מאוד ועדינה וחשוב שההליך כולו יעשה רק על-ידי רופא פלסטיקאי מומחה כדי שהמראה יהיה טבעי ככל הניתן.

אחרי האבחון המדוקדק ניתן לקבוע את תכנית הניתוח ובמיוחד את נושא הרמת הגבות שתשפיע רבות על התוצאה העתידית של ניתוח העפעפיים.

מהו ההבדל בניתוח הרמת עפעפיים לגברים ולנשים?

לגברים ונשים מבנה עיניים וגבות שונה ולכן תכנית הניתוח שונה. ההחלמה מהניתוח לעומת זאת די דומה: אחרי כשבוע ניתן לחזור לפעילות, אבל ללא מאמץ גופני וספורטיבי, לאלה חוזרים אחרי החלמה מלאה שאורכת מספר שבועות.

לעמוד של ד"ר רון פישל

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום