ניתוח מתיחת פנים: איך זה נראה?

ד"ר איתם וייס, מומחה בכירורגיה פלסטית ברשת כללית אתסטיקה

ניתוח עושים רק על בטוח! איך מבצעים מתיחת פנים וצוואר בכללית אסתטיקה ואיך נראה התהליך כולו – מפגישת הייעוץ ועד להחלמה? המומחה שלנו מסביר

הפנים שלנו הם תעודת הזהות שלנו, אי אפשר להחביא אותם או לכסות אותם בבגדים כמו מקומות ואיברים אחרים בגוף. עם השנים שעוברות העור בפנים הופך נפול, מופיעים קמטים שונים, העפעפיים צונחים וכך גם זוויות הפה. אז מה אפשר לעשות?

אני פה כדי להסביר לכם על ניתוח מתיחת פנים. זהו אחד ההליכים הפופולריים ביותר בעולם הניתוחים הפלסטיים ומסיבה טובה.

בניתוח כזה אנחנו משלבים מספר פעולות שמשנות לחלוטין את המראה החיצוני, מחזירים את הגלגל לאחור ומציעים מראה צעיר ומתוח, ובחלק מהמקרים אפילו מוצלח יותר – מכיוון שיש לנו יכולת לתקן פגמים שהיו שם תמיד.

איך מבררים מי מתאים לעבור את הניתוח?

בפגישת הייעוץ לפני הניתוח נבחן יחד אלו פעולות צריך לעשות – האם לשלב הזרקת שומן עצמי לפנים, הרמת העור שצנח והסרת עודפי עור, מתיחת הצוואר, טיפול בעפעפיים העליונים והתחתונים והרמת הגבות, או שנבצע מיצוב של השומן בדיגומה – מרכז הלחי ועצמות הלחיים.

איך מתבצע ניתוח מתיחת פנים?

הניתוח נעשה בהרדמה כללית, הוא אורך כ-5-4 שעות והחתכים שעושים במהלכו נשארים חבויים בקו השיער ומאחורי האוזניים. בסיום הניתוח חובשים את הפנים למשך כיומיים, ואחר כך יש ללבוש חגורה תומכת פנים וצוואר למשך שבוע עד שבועיים.

לעמוד של ד"ר איתם וייס

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום