ניתוח שאיבת שומן בכללית אסתטיקה: איך זה נראה?

ד"ר רון פישל, מומחה בכירורגיה פלסטית בכללית אסתטיקה

ניתוח עושים רק על בטוח! מהיכן ניתן לשאוב שומן ואיך נראה תהליך הניתוח במרפאות כללית אסתטיקה – מפגישת הייעוץ ועד להחלמה ממנו? המומחה שלנו מסביר

אתם מוטרדים מהשומן העודף, אבל גם הדיאטה וגם הספורט לא מצליחים לעשות את העבודה? שאיבת שומן היא הפתרון בשבילכם. זהו אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בעולם שלנו – עולם הניתוחים הקוסמטיים – שמציע לעצב את הגוף מחדש, ולתת לו מראה חלק, צעיר וחיוני.

חשוב להסביר, שאיבת שומן היא לא תחליף להורדת משקל, אלא כלי לעיצוב הגוף מחדש לאנשים שסובלים מעודף שומן או עודף עור קלים. איפה נמצאים עודפי השומן והעור האלה? ברוב המקרים במותניים, בירכיים – שם נראה בליטות בשני הצדדים, יש גם בליטות שומן בשוקיים, אך רוב המטופלים פונים לניתוח כזה בגלל השומן בבטן, מדובר על שומן עיקש שלא יורד בשום דיאטה.

איך אדע אם ניתוח שאיבת שומן מתאים גם לי?

כדי לבדוק האם אתם מתאימים לניתוח נפגשים עם רופא מומחה שבודק היכן בגוף יש עודפי שומן ועור שבהם אפשר לטפל, בודק את טיב ומרקם העור כדי לבחון איך הוא יחזור למקומו אחרי הניתוח.

בהליך עצמו המנתח מבצע חיתוך של חתכים קטנים במקומות נסתרים, שואב את השומן מהגוף ולעיתים גם את עודפי העור, ולבסוף תופר את המקום ומה שנשאר בגוף הן צלקות קטנות ונסתרות ומטופל או מטופלת שהחיים שלהם השתנו מן הקצה אל הקצה.

לעמוד של ד"ר רון פישל

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום