לקוחות פלטינום, על המהפך בכללית אסתטיקה כבר שמעתם?

החל מה-1 בינואר 2019, כללית אסתטיקה היא הספק הבלעדי של ניתוחים פלסטיים עבור לקוחות פלטינום. כבר מימשת את ההטבה שמגיעה לך?

רבים מלקוחות כללית פלטינום אינם מודעים לכך שהחל מה-1 בינואר 2019, כללית אסתטיקה היא הספק היחיד של ניתוחים פלסטיים עבור לקוחות פלטינום.

אם אתם לקוחות פלטינום, או שוקלים להצטרף, אתם מוזמנים כבר עכשיו לנצל את מגוון ההטבות להן אתם זכאים.

לקוחות פלטינום זכאים לסבסוד של עד 70% של ניתוחים פלסטיים המתבצעים על ידי בכירי הרופאים המומחים לכירורגיה פלסטית בכללית אסתטיקה. זאת, כמובן, נוסף על זכאותם להנחה משמעותית עבור טיפולים אסתטיים חדשניים שמתבצעים על ידי צוות רפואי עתיר ניסיון.


מוזמנים לפגישת ייעוץ עם רופא מנוסה לקבל מידע מותאם אישית בנוגע לטיפולים הבאים:

 

ציוד חדשני וחומרים רפואיים איכותיים

כללית אסתטיקה היא רשת מרפאות לרפואה אסתטית, שמציעה מענה רפואי איכותי ובטוח בתחומי הכירורגיה הפלסטית, הטיפולים האסתטיים והסרת השיער. במהלך הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים, נעשה שימוש בציוד מתקדם וחדשני ובחומרים רפואיים איכותיים המפוקחים על ידי משרד הבריאות.

כחברת בת של שירותי בריאות כללית, הגוף הרפואי הגדול והמוביל בישראל, קיימת הקפדה יתרה על שימוש בחומרים ובמכשור טכנולוגי מתקדם ואיכותי.

כך, למשל, כל הציוד והחומרים הרפואיים בהם נעשה שימוש עומדים בתקנים מחמירים ומאושרים על ידי משרד הבריאות. זאת בנוסף על אישורם על ידי ה-FDA האמריקני וה-CE האירופאי.


בכללית אסתטיקה רק כירורגים מומחים

בשונה מגופים רבים אחרים, כל הניתוחים בכללית אסתטיקה מתבצעים אך ורק על ידי רופאים מומחים בכירורגיה פלסטית, מהשורה הראשונה, וחברים באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

בנוסף, חדרי הניתוח ערוכים למצבי חירום, כך שניתן להעניק טיפול מיטבי ומידי במקרה חלילה של סיבוך לא צפוי.

גם הטיפולים האסתטיים מתבצעים בכללית אסתטיקה על ידי גורם רפואי מקצועי, מיומן ועתיר ניסיון, שעבר הכשרה ייעודית בנוגע לכל סוגי הטיפולים אותם הוא מבצע.

כי בכללית אסתטיקה – כל טיפול אסתטי הוא קודם כל טיפול רפואי. הצוותים הרפואיים שלנו מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ולהעניק לכם טיפול רפואי מקצועי ואמין, תחת ליווי רפואי צמוד.

 

כללית אסתטיקה מציעה טיפולים לכל לקוחות קופות החולים.

שימו לב, גם לקוחות כללית נהנים מהנחות בלעדיות

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום