סדרת מוצרי הטיפוח של 'כללית אסתטיקה'

זמין לרכישה במרפאות הרשת

בכל הקשור לטיפוח עור הפנים והגוף שלך, ברור לנו שאין מקום לפשרות!

סדרת הדרמו-קוסמטית של כללית אסתטיקה כוללת מוצרי טיפוח פרמיום, המשלבים טכנולוגיות מתקדמות וחומרים חדשניים. רופאי העור של רשת כללית אסתטיקה ממליצים על מוצרי הטיפוח לשימוש יום יומי וכהשלמה לטיפולים אסתטיים. המוצרים פותחו ע"י רופאי הרשת לאחר שנים של פיתוח וניסוי, מה שמעניק לסדרה גב רפואי חזק ויציב.

מוצרי-דרמו-קוסמטיקה

המוצרים מכילים רכיבים אפקטיביים בתחום האנטי אייג'ינג ומיועדים לקשת רחבה של לקוחות

המוצרים מכילים רכיבים אפקטיביים בתחום האנטי אייג'ינג ומיועדים לקשת רחבה של לקוחות. פיתוח המוצרים נועד על מנת לאפשר ללקוחות רכישת תכשירים משלימים למגוון הטיפולים האסתטיים שמציעה הרשת, וכמובן, גם לשימוש יום יומי לאוהבות הטיפוח. כל המוצרים עומדים בתקני איכות מחמירים ובהתאמה לרגולציה האירופאית (GMP), אינם מכילים פרבנים ולא נוסו על בעלי חיים.

הסדרה מורכבת מ-18 מוצרי סופר פרימיום ומשלבת אלמנטים רפואיים שפותחו עבור כללית אסתטיקה, על ידי חברת נאוטק מקבוצת קורדן. הרכב המוצרים כולל:

 

השימוש במוצרי הטיפוח של כללית אסתטיקה מבטיח למשתמשים בו יעילות בלתי מתפשרת ואיכות רכיבים אופטימלית בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, מגובות מחקרית. המוצרים מבוססים על רכיבי מפתח פעילים רבי עוצמה המעניקים לתכשירים אפקטיביות גבוהה.

השילוב בין הטכנולוגיה לרכיבי המפתח המכילים תשלובות מדמות בוטוקס, חומצה הילארונית, אנטי אוקסידנטים, צמחי מרפא ועוד, מקנים למשתמש חווית שימוש מיטבית עם תוצאות יעילות ומוצלחות.

"יצרנו סדרת תכשירי טיפוח סופר פרימיום המשלבים את עולם הרפואה עם עולם הטיפוח. בעזרת הניסיון הרב של רופאי הרשת"

ד"ר עמוס לויאב, המנהל הרפואי של כללית אסתטיקה: "יצרנו סדרת תכשירי טיפוח סופר פרימיום המשלבים את עולם הרפואה עם עולם הטיפוח. בעזרת הניסיון הרב של רופאי הרשת ידענו לשים את האצבע על הצרכים של הלקוחות בפן הרפואי מבלי לשכוח את צד הטיפוח האפקטיבי. המוצרים מיועדים לשימוש יומיומי לשימור ושיפור תוצאות הטיפולים ולהגנה מתנאי מזג אוויר האופייניים לישראל ונמצאו יעילים באופן משמעותי בקרב הלקוחות שהתנסו בהם גם ללא טיפולים משלימים."

איפה ניתן לרכוש את המוצרים?

את כל אחד מסדרת מוצרי הטיפוח של כללית אסתטיקה תוכלו לרכוש בכל אחת ממרפאות הרשת. כדי למצוא את המרפאה הקרובה אליכם לחצו כאן

 

אנחנו מזמינים אותך לנסות את המוצרים ולהתאהב.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום