קרם פילינג לכל סוגי העור

פילינג עדין ויעיל המיועד לליטוש וחידוש מראה העור ולהאחדת המרקם והגוון שלו

הקרם מסייע בהשלת עודפי תאים מתים משטח פני העור ומותיר את העור חלק, רך, בהיר וקורן יותר

קרם פילינג לכל סוגי העור

פילינג עדין ויעיל המיועד לליטוש וחידוש מראה העור ולהאחדת המרקם והגוון שלו. מסייע בהשלת עודפי תאים מתים משטח פני העור ומותיר את העור חלק, רך, בהיר וקורן יותר.

אופן השימוש:

פעם-פעמיים בשבוע להניח על עור לח ולעסות בתנועות מעגליות עדינות. לשטוף במים פושרים ולאחר מכן להניח את התכשיר לטיפול היום או הלילה.

רכיבי מפתח:

  • גרגירים מגלעיני מישמש – מסייעים בחידוש והחלקת שטח פני העור. מסירים בעדינות  עודפי תאי עור מתים ולכלוך. תהליך ההסרה גורם לשכבה הקרנית להיות דקה מאוד ואילו האפידרמיס מתעבה, מה שמביא לעור עם מרקם רך ונעים למגע. מלא, בעל חיות, גמיש, רענן ובעל צבע בריא.
  • חומצה היאלורונית – נחשבת למקור לחות חשוב ול"ספוגית המים הטבעית של העור", הסופחת מים פי 100 ושומרת על לחות מיטבית. מסייעת בחיזוק הרשת הבין-תאית להעצמת העור וגמישותו, תורמת להענקת נפח ומראה בריא, קורן וצעיר.
  • תמצית פפאיה ואננס – מכילה אנזימים פעילים פפאין וברומלין אנזימים המרככים את החלבון שנוצר על פני העור.  מסייעת בהסרת עודפי תאים מתים ומאפשרת חדירה טובה יותר של חומרים פעילים אל תוך העור.

תראו לי עוד מוצרים

לכל מוצרי סדרת הדרמו-קוסמטיקה של כללית אסתטיקה

איפה ניתן לרכוש את המוצרים?

את כל אחד מסדרת מוצרי הטיפוח של כללית אסתטיקה תוכלו לרכוש בכל אחת ממרפאות הרשת. כדי למצוא את המרפאה הקרובה אליכם לחצו כאן

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום