אודות כללית אסתטיקה – מובילים במקצועיות ובחדשנות

הכירו את רשת מרפאות הרפואה האסתטית הגדולה והמובילה בישראל מבית כללית עם 16 מרפאות בפריסה ארצית ועם סטנדרטים בלתי מתפשרים

כללית אסתטיקה היא רשת מרפאות לרפואה אסתטית, שמציעה מענה רפואי איכותי ובטוח בתחומי הכירורגיה הפלסטית והטיפולים האסתטיים. 16 סניפי הרשת ממוקמים בפריסה ארצית, מהצפון ועד הדרום, בהם ניתן ליהנות מטיפולים חדשניים, במסגרתם נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר. ככל שרמת המיומנות והניסיון של הרופא המטפל גבוהה יותר – כך פוחת הסיכוי לסיבוכים, ועולה הסיכוי לשביעות רצון […]

כללית אסתטיקה היא רשת מרפאות לרפואה אסתטית, שמציעה מענה רפואי איכותי ובטוח בתחומי הכירורגיה הפלסטית והטיפולים האסתטיים. 16 סניפי הרשת ממוקמים בפריסה ארצית, מהצפון ועד הדרום, בהם ניתן ליהנות מטיפולים חדשניים, במסגרתם נעשה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

ככל שרמת המיומנות והניסיון של הרופא המטפל גבוהה יותר – כך פוחת הסיכוי לסיבוכים, ועולה הסיכוי לשביעות רצון של המטופל

ככל שרמת המיומנות והניסיון של הרופא המטפל גבוהה יותר – כך פוחת הסיכוי לסיבוכים, ועולה הסיכוי לשביעות רצון של המטופל.

לפיכך, כל הטיפולים הכירורגיים המוצעים בכללית אסתטיקה, מתבצעים על-ידי מיטב הרופאים המומחים בכירורגיה פלסטית, מובילים בתחומם, עתירי ניסיון, ובעלי היכרות מעמיקה עם מגוון הטכנולוגיות והטכניקות הקיימות כיום בשוק לצורך קבלת תוצאות מיטביות.

הניתוחים הפלסטיים בכללית אסתטיקה מתבצעים בחדרי ניתוח תחת סטנדרטים מחמירים ביותר, ובאישור משרד הבריאות. חדרי הניתוח אף ערוכים למצבי חירום, על מנת להעניק טיפול רפואי מיטבי ללא דיחוי במקרה חלילה של סיבוך לא צפוי.

מקצועיות זהו שם המשחק

בכללית אסתטיקה לא מקלים ראש כאשר מדובר בטיפולים קוסמטיים, ורואים חשיבות רבה בביצוע פיקוח רפואי מתמיד על כלל הטיפולים, גם הפשוטים שבהם. כי בכללית אסתטיקה כל טיפול אסתטי – הוא קודם כל טיפול רפואי.

הטיפולים האסתטיים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע בעלי רמת מיומנות גבוהה, שעברו הכשרה ייעודית עבור כל סוגי הטיפולים אותם הם מבצעים.

הטיפולים האסתטיים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע בעלי רמת מיומנות גבוהה, שעברו הכשרה ייעודית עבור כל סוגי הטיפולים אותם הם מבצעים.

במהלך הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים, נעשה שימוש בציוד מתקדם וחדשני ובחומרים רפואיים שמצויים תחת בקרת איכות מחמירה ביותר, בפיקוח משרד הבריאות. כללית אסתטיקה היא גוף ותיק, יציב ומוביל בתחומו, בעל גב רפואי, שמתחייב להמשיך ללוות אתכם גם לאחר הטיפול, ולהעניק לכם פתרונות מהירים גם כאשר הרופא המטפל אינו זמין מכל סיבה שהיא.

לצד המומחיות והניסיון של הכירורגים המומחים בכללית אסתטיקה, מוצעים ללקוחות כללית הטיפולים והניתוחים השונים בהנחות משמעותיות.

תוכנית טיפולים מותאמת אישית

בכללית אסתטיקה בונים תכנית טיפולים ייחודית באופן אישי עבור כל מטופל ומטופל, בהתאם למצבו הבריאותי ולמטרות אותן הוא מעוניין להשיג באמצעות הטיפול.

כללית אסתטיקה היא חברת בת של כללית – הגוף הרפואי הגדול והמוביל בישראל, ולכן היא כפופה לכל הנהלים הקפדניים של כללית: החומרים והמכשור הטכנולוגי מצויים תחת בקרת איכות מחמירה, עומדים בתקנים מחמירים, ומאושרים לא רק על ידי משרד הבריאות, אלא גם על ידי ה-FDA האמריקני ו/או ה-CE האירופאי.

הצוותים הרפואיים מחויבים לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של טיפול מקצועי, אמינות ובקרה רפואית, ונדרשים להתעדכן בחידושים, בפיתוחים ובמחקרים חדשים בתחום בו הם עוסקים במסגרת כנסים והשתלמויות שנערכים פעם ברבעון.

כללית אסתטיקה מציעה לכם מגוון רחב של טיפולים אסתטיים וכירורגים ברמה הגבוהה ביותר, עם הציוד והחומרים הרפואיים האיכותיים ביותר:

 

כללית אסתטיקה מקבלת את לקוחות כל קופות החולים. לקוחות כללית נהנים מהנחות בלעדיותלקוחות כללית מושלם פלטינום נהנים מניתוחים פלסטיים בהשתתפות עצמית של עד 70%

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום