שימוש בטכנולוגיית גלי הרדיו לצורך הצרת היקפים הביאה למהפכה בתחום: היא לא רק גורמת למיצוק העור, אלא היא גם בטוחה יותר ומקצרת פלאים את תהליך ההחלמה
לקביעת תור לייעוץ

לא פעם קורה שתזונה נכונה, פעילות גופנית קבועה ואורח חיים בריא, לא מביאים לתוצאה הרצויה – ועודפי השומן ממשיכים להטריד את מנוחתנו. הפתרון המוכר והידוע שמציעה הרפואה הפלסטית הוא הצרת היקפים באמצעות ניתוח שאיבת שומן, שכרוך בתהליך החלמה ממושך ולעתים הוא מצריך גם ניתוח נוסף כדי להיפטר מעודפי העור הרבים שנוצרו.

בכללית אסתטיקה ניתן כיום לבצע הצרת היקפים באמצעות טכנולוגיה חדשנית ובטוחה – גלי הרדיו, שגם מקצרת באופן משמעותי את תהליך ההחלמה וגם תורמת למיצוק העור.

במקום לבצע הצרת היקפים באמצעות שאיבת השומן אל מחוץ לגוף כפי שקורה בניתוח שאיבת שומן, גלי הרדיו ממיסים את תאי השומן. לכן מדובר בהליך בטוח יותר, שמפחית בצורה ניכרת את היקף הדימום, ומאחר שאינו דורש חתכים – הוא גם לא מותיר צלקות.

מה הבעיות שפותר?

עודפי שומן בבטן, בישבן, בירכיים, במותניים, בזרועות, בחזה ובאזור הפנים.

מה המטרה אליה שואפים בתהליך

הצרת היקפים, הפחתת עודפי שומן, מיצוק העור, חיטוב ועיצוב האזור המנותח – כל אלה יסייעו ליצירת פרופורציות נכונות ואסתטיות יותר.

למי מתאים הטיפול?

הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו מתאימה לכם אם מצבכם הרפואי תקין, המשקל שלכם יציב, ויש לכם ציפיות ריאליות מהטיפול.

טיפול בשיטה זו אינו מיועד לאנשים עם עודף משקל קיצוני, שיש להם עודפי שומן בכל הגוף. התאמתכם תיבדק במסגרת פגישת ייעוץ עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה. יש להביא בחשבון שהיריון ושינויים דרמטיים במשקל, עלולים להשפיע על תוצאות הניתוח.

למה דווקא בכללית אסתטיקה?

קיימת חשיבות רבה לביצוע הצרת היקפים על ידי אחיות או רופאים תחת פיקוח שלרופא מומחה, מנוסה ומיומן.

כללית אסתטיקה היא מרפאת מומחים ותיקה ויציבה, עם גב רפואי, שתלווה אתכם במשך שנים לאחר הניתוח, ותתחייב להעניק לכם פתרונות גם כאשר הכירורג המומחה שביצע את הניתוח שלכם אינו זמין.

לצד המומחיות והניסיון של הרופאים בכללית אסתטיקה, לקוחות כללית פלטינום יוכלו ליהנות מטיפולי הצרת היקפים בהנחות מיוחדות.

על חשיבות הייעוץ עם הרופא

הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו היא טכנולוגיה חדשנית, עליה תוכלו לקבל את המידע המהימן והעדכני ביותר בפגישת הייעוץ עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה, מוביל בתחומו ועתיר ניסיון בביצוע טיפול מסוג זה.

הכירורג המומחה יעשה אתכם תאום ציפיות, יבצע אבחון של האזור בגופכם בו אתם רוצים לעשות את השינוי, ובנוסף יברר מהו המצב הבריאותי שלכם.

כך תוכלו לקבל תמונה מצב מלאה בנוגע לטיפול, ולהגיע להחלטה מושכלת אם לעבור הצרת היקפים באמצעות גלי רדיו, או שלרפואה הפלסטית קיים פתרון נכון יותר עבורכם. כל זאת, בהתאם לנתונים שלכם, למטרות שלכם ולשאיפות שלכם.

אל תהססו לשאול את הרופא המומחה כל מה שעולה על דעתכם בנוגע הצרת היקפים. טבעי שתחושו במתח לפני, מההליך הרפואי מהציפייה הגבוהה לקראת התוצאות המיוחלות. תרגישו בנוח לחלוק כל מחשבה עם הרופא, הוא כאן בשבילכם.

מה הרופא המומחה עתיד לשאול?

במסגרת הפגישה עם כירורג מומחה, הוא יפנה אליכם שאלות שיסייעו לו להרכיב את ה"פרופיל האישי" שלכם, על מנת לתת לכם ייעוץ מיטבי – המותאם לכם אישית.

תחילה יברר המומחה מהן המטרות אותן אתם רוצים להשיג באמצעות הטיפול, ואז יבקש לקבל מכם מידע בנוגע למצבכם הבריאותי.

הוא ישאל אתכם אם אתם נוטלים ויטמינים ותוספי מזון באופן קבוע, אם יש לכם רגישות לתרופות, ואילו ניתוחים וטיפולים רפואיים עברתם. בנוסף יברר הכירורג המומחה אם אתם צורכים אלכוהול, טבק או סמים.

בשלב הבא יבצע הרופא המומחה אבחון של האזור בו אתם רוצים לבצע הצרת היקפים, והוא יצלם אזור זה. לאחר מכן הוא ידון אתכם באפשרויות העומדות בפניכם, ימליץ לכם על הטיפול המתאים לכם ביותר, יציג בפניכם את התוצאות הצפויות מהטיפול, וכן את הסיכונים הכרוכים בו.

בדיקות שיש לעשות

אין צורך בבדיקות מקדימות לפני הטיפול.

האם יש אלטרנטיבות טיפול שונות?

מלבד טיפול בגלי רדיו, שאיבת שומן היא אלטרנטיבה נוספת שמוצעת בכללית אסתטיקה להצרת היקפים ניתוח שאיבת שומן אפקטיבי יותר ונעשה בשלב אחד, אלא שהוא דורש טיפול בחדר ניתוח תחת הרדמה וזמן החלמה ארוך.

סיכונים אפשריים

הסיכונים הקיימים הם בשכיחות נמוכה, ובעיקר מדובר בתוצאה שאינה מספקת.

כל תופעות הלוואי, הסיכונים והסיבוכים בהצרת היקפים יובאו לידיעתכם בצורה מלאה, מפורטת וברורה לפני הטיפול, ואף תתבקשו לחתום על טופס הסכמה המאשר שהבנת את ההליך הרפואי ואת הסכנות הכרוכות בו.

מה התוצאות הצפויות?

ניתן להבחין בתוצאות הטיפול לאחר מספר טיפולים, שהרי עודפי השומן מומסים ונספגים באיטיות.

תנאי הכרחי להצלחת הטיפול הוא מילוי אחר ההוראות שתקבלו, כמו חגורת בטן או מחוךתוצאות טיפול הצרת ההיקפים הן ארוכות טווח, כל עוד תשמרו על משקל יציב, תפריט מאוזן ופעילות גופנית.

כמובן שגם לאחר הטיפול, ימשיך הגוף בתהליך ההזדקנות הטבעי שלו, ויאבד בהדרגה מהמוֹצקוּת שלו.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום