טיפול מזותרפיה

לקביעת תור לייעוץ
צלקות, אקנה, קמטוטים, נקבוביות בעור, עור מדולדל ורפוי – כל אלה ניתנים לטיפול באמצעות טכנולוגיית המזותרפיה. כיצד היא פועלת? איך מתבצע התהליך? ומהן האלטרנטיבות הקיימות?
לקביעת תור לייעוץ

עם השנים עור הפנים, הצוואר, הידיים והחזה מתמלא כתמי שמש, נעשה רפוי יותר, והמראה שלו הופך למבוגר יותר ועייף יותר. כללית אסתטיקה מציעה לכם פתרון לא פולשני, קצר, והוכח כבעל יעילות גבוהה ביותר. טיפול בטכניקת המזותרפיה (Mesotherapy) שומר על מידת הפופולריות שלו כבר שנים בזכות תוצאות עם מראה טבעי ומרשים, שאינן מצריכות את סכין המנתחים, וללא תופעות לוואי.

מה הבעיות שפותר התהליך

  • מרקם עור מחוספס.
  • פצעי אקנה.
  • צלקות.
  • פיגמנטציה.
  • חטטים.
  • קמטוטים בעור.
  • עור רפוי.
  • בלוטות חלב שנראות כמו חורים קטנים על פני העור.
  • נקבוביות בעור.
  • חריצים בעור.

מהי המטרה אליה שואפים בתהליך?

חידוש מראה העור באמצעות יצירת שכבת עור בריאה, ורודה, חלקה וגמישה יותר.

למי מתאים הטיפול?

מזותרפיה מתאימה למי שרוצה לרענן ולחדש את עור הפנים, הצוואר, הידיים או החזה – ולהעניק לו מראה בריא, מתוח וחלק יותר.

הטיפול מהווה פתרון יעיל בין היתר למי שסבל בעבר מאקנה, שהותירה על עור הפנים שלו צלקות לא אסתטיות.

התאמתכם לטיפול מזותרפיה תיבדק במסגרת פגישת ייעוץ עם רופא של כללית אסתטיקה. במקרים של זיהומים ופצעים על העור שדורש טיפול, יש להמתין עד להחלמתם המלאה.

למה דווקא בכללית אסתטיקה?

טיפול מזותרפיה זוכה לפופולריות רבה, ולכן הוא מוצע על ידי עוד ועוד קוסמטיקאיות ומכוני יופי שלרבים מהם אין את הידע ואת ההכשרה הדרושה כדי לבצע אותו, והציוד והחומרים בהם נעשה שימוש אינם מצויים תחת פיקוח משרד הבריאות.

חשוב לבדוק מהי רמת ההכשרה של המטפל, מהי רמת המקצועיות שלו, וכמובן היקף הניסיון שלו בביצוע טיפולי מזותרפיה.

בצעו את הטיפול אך ורק אצל גורם מקצועי בעל ניסיון, שעבר הכשרה מיוחדת, ושמצוי תחת פיקוח רפואי. ולא פחות חשוב – קבלו מידע אודות איכות הציוד והחומרים בהם נעשה שימוש, ובררו אם הם מאושרים על ידי משרד הבריאות.

כללית אסתטיקה היא מרפאת מומחים ותיקה ויציבה, עם גב רפואי חזק, שמתחייבת להיות שם בשבילכם גם לאחר הטיפול, להשיב לשאלותיכם, לתת לכם מידע חשוב, ולהעניק לכם פתרונות.

לצד המומחיות והניסיון של הצוות הרפואי בכללית אסתטיקה, מוצע ללקוחות כללית לעבור מזותרפיה בהנחה של עד 30%.

על חשיבות הייעוץ עם הרופא

פגישת ייעוץ עם רופא מנוסה ומיומן בכללית אסתטיקה היא למעשה הזדמנות חשובה עבורכם לקבל את כל המידע הנדרש לכם מרופא עתיר ניסיון בתחום, על מנת לקבל החלטה מושכלת אם לעבור את הטיפול.

כיום קיימות בשוק לא מעט טכניקות טיפול מתקדמות, שמטרתן היא אמנם זהה אך הן נבחרות בהתאם לפרופיל הרפואי של המטופל, לגילו, להעדפותיו ולמטרותיו.

האינטרנט מוצף באינפורמציה בתחום, אך לרופא של כללית אסתטיקה יש את הניסיון ואת הידע העדכני והמהימן ביותר, והוא מכיר את כל השיטות והטכניקות החדשניות הקיימות בשוק.

תפקידו לתת לכם ייעוץ המותאם לכם אישית – בהתאם למצב הבריאותי שלכם ולמצב העור שלכם. כך תוכלו לדעת אם מזותרפיה היא אכן הפתרון הנכון ביותר עבורכם, בהתאם למטרות אותן אתם רוצים להשיג באמצעות הטיפול.

מה הרופא עתיד לשאול?

הרופא המנוסה של כללית אסתטיקה יבקש תחילה לדעת מהי המטרה אותה אתם מעוניינים להשיג באמצעות טיפול מזותרפיה, על מנת לעשות תאום ציפיות ולבדוק אם זהו אכן הטיפול הנכון עבורכם.

לאחר שהרופא יעריך את מצבכם הבריאותי בהתאם למידע שתמסרו לו, הוא יבחן את העור באזורים בהם אתם מעוניינים לבצע את הטיפול, ויצלם את האזורים הללו.

לבסוף ידון איתכם הרופא באפשרויות העומדות בפניכם, ימליץ לכם על הטיפול המתאים לכם ביותר, ואף יציג בפניכם את התוצאה הצפויה מטיפול מזותרפיה.

בדיקות והנחיות לפני הטיפול

אין צורך בבדיקות מקדימות, ולא קיימות הנחיות מיוחדות לפני הטיפול.

מהו התהליך?

במסגרת טיפול מזותרפיה, מתבצע למעשה הרס מבוּקר של שכבת העור החיצונית (הדרמיס), שגורם ליצירת תאי עור חדשים.

בתחילת הטיפול הרופא מאלחש את האזור המטופל באמצעות משחה, כך שהטיפול כמעט אינו כרוך בתחושת כאב, ולכל תחושת היותר ניתן להרגיש עקצוץ קל.

הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר שבקצה שלו יש מחטים דקיקות, והרופא מעביר אותו בעדינות על אזורי העור שדורשים טיפול.

אלטרנטיבות לטיפול

קיימים טיפולי פנים רבים שמטרתם להצעיר את העור, וליצור מראה חלק ורענן יותר – חלקם פולשניים וחלקם לא.

על מנת להגיע לתוצאה מיטבית שמחזיקה לאורך שנים, ניתן לעבור מתיחת פנים וצוואר. החלופה הפחות פולשנית לניתוח היא מתיחת פנים באמצעות חוטים.

ניתן גם לעבור הליכים שאינם כירורגיים, בהם מיצוק והצערת עור הפנים, הזרקות למילוי קמטים, בוטוליניום טוקסין, פילינג כימי, פילינג באמצעות גלי רדיו או לייזר, טיפול בפיגמנטציה ועוד.

סיכונים אפשריים

בדומה לכל טיפול פנים, ייתכן שהתוצאות לא יהיו משביעות רצון, ויהיה צורך לבצע טיפול חוזר. מעבר לכך, טיפול מזורתפיה אינו כרוך בסיכונים כאשר הוא מתבצעים על ידי רופא שעבר הכשרה ייעודית, ושנעשה תוך שימוש בציוד מתקדם, תחת סטנדרטים רפואיים מחמירים ובאישור משרד הבריאות.

מספר טיפולים נדרש להשלמת התהליך

נדרשת סדרת טיפולים שנעה בין שלושה לעשרה טיפולים. הרופא של כללית אסתטיקה יקבע את מספר הטיפולים הדרוש בהתאם למצב העור ולמטרות הטיפול.

מה התוצאות הצפויות?

תוצאות טיפול המזותרפיה הן עור בריא יותר, מלא חיוניות, מוצק, גמיש ורענן יותר. כדי לשמור על תוצאות הטיפול לאורך זמן, חשוב להקפיד להימנע מחשיפה לשמש באזורים בהם בוצע הטיפול, ולמרוח מקדם הגנה לפני היציאה מהבית.

חשיפה ממושכת ולא מבוקרת לשמש עלולה לגרום להופעת כתמי פיגמנטציה, ואף להאצת תהליך הזדקנות העור, ומכאן שיש לה השפעה הרסנית על תוצאות הטיפול.

תהליך ההחלמה – מה צפוי וכמה זמן?

טיפול מזותרפיה אינו כרוך בתהליך החלמה, אך מאחר שמדובר בטיפול באמצעות מחטים דקיקות – עשויה להופיע על גבי העור המטופל  אדמומיות קלה, ולכן מומלץ לעבור את הטיפול מספר ימים לפני אירוע, ולא ביום האירוע עצמו.

כמה ימי חופשה כדאי לקחת מהעבודה?

אין צורך במנוחה בבית, וניתן לחזור לשגרה מלאה באופן מיידי וללא מגבלות, פרט לחשיפה לשמש.

מספר טיפולים נדרש להשלמת התהליך

בדרך כלל יש צורך לבצע כחמישה טיפולים במרווחים של בין שבוע לשבועיים, ולאחר מכן להמשיך לבצע טיפולי תחזוקה אחת למספר חודשים, לצורך שימור התוצאות.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום