מתיחת פנים עם חוטים

לקביעת תור לייעוץ
משתוקקת להיפרד לשלום מהקמטים, אבל חוששת מסכין המנתחים? כללית אסתטיקה גאה להציג: מתיחת פנים עם חוטים - ללא ניתוח, בהרדמה מקומית, וללא תהליך החלמה ממושך.
לקביעת תור לייעוץ

מתיחת פנים הפכה לאחד הניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בקרב נשים בוגרות. עם זאת, סכין המנתחים, הרדמה כללית ותהליך החלמה ארוך יחסית מרתיעים נשים רבות, למרות שמצב עור הפנים שלהן מטריד אותן בכל פעם שהן מציצות במראה.

המומחים של כללית אסתטיקה באים בבשורה של ממש עבור אותן נשים, וגאים להציג שיטה פורצת דרך שתאפשר לך לבצע מתיחת פנים קלה ללא ניתוח.

מדובר בטיפול המתבצע בהרדמה מקומית בלבד, ללא צורך בחדר ניתוחים, ותוך חזרה מהירה לשגרה. החוטים מתאימים לכל גווני העור, ומייתרים את הצורך בהיעדרות ממושכת משגרת החיים הכרוכה בניתוח.

הטיפול זול בצורה ניכרת מעלוּת הניתוחים למיניהם, וניתן לחזור עליו בכל עת – אפילו שלושה שבועות לפני אירוע משפחתי. לצורך קבלת תוצאה מיטבית, ניתן לשלב את הטיפול עם הזרקות שומן, הזרקת חומרי מילוי והזרקת בוטוליניום טוקסין.

מה הבעיות שפותר?

  • צניחת גבות ולחיים.
  • רפיון צוואר וקו הלסת.
  • קמטים בפנים.
  • עור פנים נפול ושמוט.
  • מראה פנים עייף.

מהי המטרה אליה שואפים בתהליך?

יצירת מראה פנים צעיר ורענן יותר.  

למי מתאים הטיפול?

מתיחת פנים עם חוטים הוא פתרון אופטימלי לנשים שסובלות מצניחת עור הפנים אבל נרתעות מניתוח מתיחת פנים, וכן לנשים רבות שאינן יכולות לעבור ניתוח מחשש לסיבוכי הרדמה כללית, כדוגמת חולות סכרת, מעשנות, נוטלות אספירין וחולות במחלות לב-ריאה.  

הטיפול מתאים גם לצעירים שמעוניינים לבצע שינוי קטן במבנה אנטומי מולד, כדוגמת, תיקון קו הלסת, או הרמה קלה של קצות הגבות.  

התאמתך לטיפול מתיחת פנים עם חוטים תיבדק במסגרת פגישת ייעוץ עם רופא מומחה של כללית אסתטיקה. יש להביא בחשבון שירידה חדה במשקל עשויה להשפיע על מראה עור הפנים, ולשנות את תוצאות הטיפול. במקרים של זיהומים ופצעים באזור הפנים יש להמתין עד להחלמת הפצעים. 

למה דווקא בכללית אסתטיקה?

בשיטה זו מתיחת הפנים מתבצעת באמצעות חוטים עליהם יש זיזים קטנטנים שמאפשרים מעבר חלק של החוט בכיוון אחד, אך מונעים את תנועתו החוצה.  

בשל אותו מאפיין ייחודי של החוט, קיימת חשיבות רבה לכך שמתיחת פנים עם חוטים תתבצע רק על ידי רופא מומחה מנוסה ומיומן ברמה מקצועית גבוהה ביותר. 

חשוב לבחור במרפאת מומחים ותיקה ויציבה, שתלווה אתכם לאחר הטיפול, ותתחייב להעניק לכם פתרונות לכל בעיה. 

החוטים בהם נעשה שימוש בכללית אסתטיקה, מאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות בישראל, האיחוד האירופי ומשרד הבריאות האמריקני שהנו המחמיר ביותר למתן היתרים למוצרים לשימוש בבני אדם. 

לצד המומחיות והניסיון של הרופאים בכללית אסתטיקה, לקוחות כללית יוכלו ליהנות מטיפול מתיחת פנים עם חוטים בהנחות מיוחדות.

על חשיבות הייעוץ עם הרופא

טבעי שתחושי במתח לפני הטיפול החדשני, הן מההליך הרפואי והן מהציפייה הגדולה לקראת התוצאות המיוחלות. תרגישי בנוח לחלוק כל מחשבה או תהייה עם הרופא שלך, הוא כאן בשבילך. 

אל תהססי לשאול את הרופא בכללית אסתטיקה כל מה שעולה על דעתך בנוגע למתיחת פנים עם חוטים. 

מה הרופא עתיד לשאול?

במסגרת פגישת הייעוץ שלך בכללית אסתטיקה, צפוי הרופא לברר אתך מהי המטרה אותה את רוצה להשיג באמצעות הטיפול, ובנוסף הוא יבקש לקבלת מידע אודות מצבך הבריאותי, רגישות לתרופות, וכן טיפולים קוסמטיים או ניתוחים פלסטיים שעברת בעבר. בנוסף יבקש הרופא לדעת אם את נוטלת באופן קבוע תרופות, או צורכת ויטמינים ותוספי מזון 

הרופא יבצע אבחון רפואי של עור פנייך, היועצת תצלם את אזור הפנים, ולאחר מכן ידון אתך באפשרויות העומדות בפנייך, ימליץ לך על הטיפול המתאים לך ביותר, ויציג לך את התוצאה הצפויה ממתיחת פנים עם חוטים.  

בדיקות שיש לעשות

ייתכן שיהיה צורך לבצע לפני מתיחת הפנים בדיקות דם, הכל בהתאם להנחיות הרופא.  

הנחיות לפני הטיפול

  • ייתכן שהרופא ינחה אותך ליטול תרופה מסוימת, או לשנות מינונים של תרופות שאת נוטלת. 
  • חשוב להימנע מנטילת תרופות מדללות דם ותרופות אנטי דלקתיות מסוימות, שעלולות להגביר את הדימום במהלך הטיפול. 
  • מומלץ לחפוף ראש לפני הטיפול, בשל הקושי לעשות זאת לאחריו.

מהו התהליך?

מתיחת עור הפנים מתבצעת באמצעות חוטים כירורגיים, עליהם יש זיזים קטנטנים שאינם נראים לעין, וייחודם הוא בכך שהם מאפשרים מעבר חלק של החוט בכיוון אחד, אך מונעים את תנועתו החוצה, כאשר מותחים אותו הוא מותח את העור בכיוון הנתיחה. 

הרופא המומחה מבצע הרדמה מקומית, מותח את החוט, מושך אחריו את רקמת העור ויוצר את המתיחה הרצויה. 

באזור בו ממוקם החוט לצורך מתיחתו, נוצרים קפלים שנעלמים מעצמם כעבור מספר ימים לאחר הטיפול. החוטים עשויים מחומר שמתמוסס ונעלם לאחר מספר שבועות אבל המתיחה נשמרת. 

הגוף יוצר צלקת פנימית באזור בו עוברים החוטים, וכך נשמרת המתיחה למשך שנה ואף יותר. לעתים מחליט הרופא להחדיר זוג חוטים, להמתין מספר שבועות, ואז להחדיר זוג חוטים נוסף לצורך קבלת התוצאה הרצויה.  

האם יש אלטרנטיבות טיפול שונות?

האלטרנטיבה המוכרת היא כמובן ניתוח מתיחת פנים, שמציעה יתרונות רבים ביחס לטיפול באמצעות חוטים, ותוצאותיה מחזיקות מעמד למשך זמן רב יותר בצורה משמעותית 

אפשרות נוספת, ופחות פולשנית, היא לבצע טיפול מילוי קמטים, שאמנם אינו פותר בעיה של עור נפול, אך מוסיף נפח לרקמות הרכות ומעניק מראה רענן יותר.  

את שני הטיפולים הללו ניתן לשלב עם הזרקות שומן, הזרקת בוטוליניום טוקסין, והסרת קימטוטים באמצעות לייזר וגלי רדיו. 

סיכונים אפשריים

מתיחת פנים עם חוטים הוא טיפול בעל אחוזי הצלחה גבוהים, וקיימת סבירות נמוכה ביותר לסיבוכים. עם זאת, בדומה לכל טיפול קוסמטי, גם לאחר מתיחת פנים עם חוטים עלולות להיות תוצאות שאינן משביעות רצון, כדוגמת חוסר סימטריה ומראה לא מספק שמצריך טיפול חוזר. במקרה זה ניתן להגיע מספר ימים לאחר הטיפול לתיקון, שמתבצע על ידי הרופא בצורה פשוטה ומהירה 

באזור החדרת ומעבר החוטים עלולים להופיע שטפי דם, נפיחות, רגישות, ובמקרים חריגים גם זיהומים. הסיבוכים הם בשכיחות של פחות מאחוז אחד, ובדרך כלל הם נעלמים מעצמם

כל הסיכונים הכרוכים מתיחת פנים עם חוטים יובאו לידיעתך, והרופא המומחה ידון אתך עליהם באופן מלא ומפורט לפני מתן הסכמתך לביצוע הטיפול.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום