עיצוב ומילוי שפתיים

לקביעת תור לייעוץ
השפתיים שלך דקות מדי, או שכבר איבדו מהנפח שלהן? הכירי את החומצה היאלורונית. למי מתאים הטיפול, איך הוא מתבצע, ומהן האלטרנטיבות הקיימות?
לקביעת תור לייעוץ

לשפתיים עבות ובשרניות תרומה משמעותית לא רק למראה החיצוני הכללי, אלא גם לדימוי הנשי ולביטחון עצמי. זוהי הסיבה שנשים רבות, צעירות ומבוגרות, מבצעות עיבוי שפתיים – חלקן בגלל מבנה מוּלד של שפתיים דקות, וחלקן בעקבות אובדן המראה החיוני של השפתיים בחלוף השנים.

קיימות טכניקות רבות לעיבוי שפתיים, כאשר אחת הפופולריות בהן היא הזרקת חומצה היאלורונית, שמציעה פתרון יעיל ובטוח עם תוצאות מרשימות.

החומצה ההיאלורונית היא מרכיב טבעי בסחוס וברקמות החיבור של בעלי חיים, ולאחר הזרקתה היא יוצרת מראה מלא יותר של השפתיים למשך חצי שנה עד שנה. חשוב להבהיר שבמסגרת הטיפול נעשה שימוש בתחליף טבעי לחומצה היאלורונית, שאינו מופק ממקור חי.

מה הבעיות שפותר התהליך

עיבוי שפתיים באמצעות היאלורונית מציע פתרון זמני לבעיות הבאות:

  • מבנה שפתיים דקות.
  • ירידת נפח השפתיים.
  • שפתיים סדוקות.

מהי המטרה אליה שואפים בתהליך?

שפתיים מלאות ובשרניות שיעניקו לך מראה נשי, חושני ומלא חיוניות.

למי מתאים הטיפול?

עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית הוא פתרון אופטימלי עבורך אם את רוצה שפתיים מלאות יותר, אך נרתעת מפעולות כירורגיות כדוגמת הזרקת שומן עצמי או שתלים, שמצריכות תהליך התאוששות והחלמה.

שימוש בחומצה היאלורונית פתרון מתאים גם לנשים שמנועות מלעבור הליכים כירורגיים, בשל חשש לסיבוכי הרדמה כללית – כדוגמת חולות סכרת, מעשנות, נוטלות אספירין וחולות במחלות לב-ריאה.

התאמתך לטיפול עיבוי שפתיים תיבדק במסגרת פגישת ייעוץ עם רופא של כללית אסתטיקה.

למה דווקא בכללית אסתטיקה?

עיבוי שפתיים זוכה בעשור האחרון לפופולריות עצומה, גם בקרב נשים צעירות. זוהי הסיבה שעוד ועוד קוסמטיקאיות ומכוני יופי משווקים אותו, על אף שלא כולם עברו את ההכשרה הנדרשת לבצע את הטיפול, והחומרים בהם נעשה שימוש לא תמיד מפוקחים על ידי משרד הבריאות. חשוב להיות ערים לכך שכאשר נעשה חלילה שימוש בחומצה היאלורונית מזויפת, או באיכות ירודה, הדבר עלול לגרום לעיוות השפתיים, לעתים לטווח ארוך ואף לצמיתות.

עיבוי שפתיים שמתבצע על ידי גורם לא מקצועי וחסר ניסיון עלול להביא לתוצאות קשות, כאשר חשש זה קיים בעיקר במכוני יופי לא מוכרים ובקליניקות מזדמנות. "מרפאות יופי" צצות כפטריות אחרי הגשם, ונסגרות תוך שנה-שנתיים כשהן מותירות אחריהן מאות טיפולים כושלים ומטופלות חסרות אונים.

כמובן שאין די בהכשרה, אלא דרוש גם ניסיון כדי לבצע את הטיפול בצורה מיטבית. כשמדובר בפנים – לא לוקחים סיכונים, ולא כדאי להתפתות אחרי מחירי טיפול אטרקטיביים. בדקו באופן מעמיק כמה זמן קיימת הקליניקה, מהי רמת ההכשרה של המטפל, מהי רמת המקצועיות שלו, וכמובן היקף הניסיון שלו – לא רק בשימוש בחומצה היאלורונית, אלא גם ספציפית בעיבוי שפתיים באמצעותה. אל תלכו שולל אחר מִקסם השווא של "אלבומי הצלחות" שמפוזרים ברחבי הקליניקה, שכן הטיפולים שהסתיימו בכישלון חורץ אינם מופיעים שם.

בכללית אסתטיקה כל טיפול קוסמטי הוא קודם כל טיפול רפואי, המתבצע תחת פיקוח רפואי, לאחר הכשרה ייעודית ובחומרים האיכותיים ביותר. עיבוי שפתיים מתבצע בכללית אסתטיקה בסטנדרטים רפואיים מחמירים ביותר, תחת פיקוח משרד הבריאות.

בחרו במרפאת מומחים ותיקה ויציבה, עם גב רפואי חזק, שמתחייבת להיות שם בשבילכם גם לאחר הטיפול, להשיב לשאלותיכם, לתת לכם מידע חשוב, ולהעניק לכם פתרונות גם כשהרופא המטפל אינו זמין.

לצד המומחיות והניסיון של הצוות הרפואי בכללית אסתטיקה, לקוחות כללית יוכלו ליהנות מטיפול עיבוי שפתיים בהנחות מיוחדות.

על חשיבות הייעוץ עם הרופא

סביר להניח שאת מתלבטת אם זהו אכן הטיפול שהכי מתאים לך. את רוצה לדעת לקראת מה את הולכת, ומה יהיו התוצאות. יכול להיות שאת מכירה מישהי שכבר עברה את הטיפול והמליצה לך עליו בחום, אבל חשוב לך לוודא שהטיפול מתאים גם לך – ושיביא לתוצאות המיוחלות.

האינטרנט מוצף במידע בנושא, אך פגישה עם רופא מיומן ומנוסה בכללית אסתטיקה מעניקה לך הזדמנות לא רק לקבל מידע עדכני ומהימן, אלא גם מידע שמותאם לך אישית.

הרופא עמו תיפגשי מכיר היטב את השיטות והטכניקות החדשניות הקיימות בשוק, על יתרונותיהם וחסרונותיהם, ולאחר שיברר את המטרה אותה את רוצה להשיג ויבחן את השפתיים שלך – תוכלי לדעת אם זהו אכן הפתרון הנכון ביותר עבורך.

הרופא יוכל לסייע לך לפוגג את המתחים ואת הפחדים – אל תהססי להפנות אליו כל שאלה ולשתף בכל מחשבה בנוגע לטיפול. הוא כאן בשבילך, והוא יעזור לך לעבור את התהליך בתחושה נעימה ובטוחה.

מה הרופא עתיד לשאול?

במסגרת הייעוץ עם הרופא בכללית אסתטיקה, הוא יבקש לדעת מהן המטרות אותן את רוצה להשיג באמצעות עיבוי שפתיים, וכיצד את רוצה שהשפתיים שלך ייראו מבחינת נפח ומבנה.

הרופא יבצע אבחון של מבנה השפתיים שלך ומצב העור שלהן, ויצלם אותן. בנוסף תתבקשי למסור מידע אודות מצבך הבריאותי, אם קיימת רגישות לתרופות, תרופות שאת נוטלת באופן קבוע, וכן טיפולים קוסמטיים ורפואיים שעשית בעבר.

לאחר מכן, הרופא של כללית אסתטיקה יציג בפנייך את האפשרויות העומדות בפנייך, וימליץ לך על הטיפול המתאים לך ביותר. יוסבר לך מהן התוצאות שצפוי עיבוי שפתיים באמצעות חומצה היאלורונית להעניק לך, בהתאם למצב השפתיים שלך, לגילך ולמצבך הבריאותי.

בדיקות והנחיות שיש לעשות

אין בדיקות או הנחיות לפני הטיפול.

מהו התהליך?

תחילה תתבצע הרדמה באזור השפתיים, באמצעות משחת אלחוש או זריקת חומר הרדמה – בהתאם להעדפותייך ולהמלצת הרופא.

לאחר מכן תוזרק לשפתיים חומצה היאלורונית, בהליך שאינו כרוך בכאב, ולכל היותר תרגישי עקצוץ קל. הזרקת החומצה ההיאלורונית נמשכת דקות בודדות. לאחר הטיפול תוצע לך אריזת קרח כדי להפחית ולהקל על תחושת חוסר הנוחות הזמנית.

חשוב להימנע מנשיכת שפתיים או מכל הפעלת לחץ עליהן, שכן הדבר עלול לגרום לרקמות המוזרקות לזוז ממקומן ולפגוע בתוצאות הטיפול.

מהם החומרים בהם משתמשים?

חומצה היאלורונית – ריכוז גבוה של חומצה זו נמצא באופן טבעי בגופנו, ברקמות חיבור רכות ובנוזל המקיף את העיניים. במסגרת טיפול עיבוי שפתיים, נעשה שימוש בתחליף טבעי לחומצה היאלורונית שאינו מופק ממקור חי. תכשירי חומצה היאלורונית מאושרים ע"י משרד הבריאות האיחוד האירופי ו-FDA משרד הבריאות האמריקני.

סיכונים אפשריים

בדומה לכל טיפול קוסמטי, גם לטיפול מילוי שפתיים עלולות להיות תוצאות שאינן משביעות רצון, ואז ניתן לבצע הזרקה נוספת על מנת להגיע במדויק לתוצאה המיוחלת.

הסיבוכים שקיימים הם בשכיחות נמוכה, בהם אלרגיה או דחייה של החומצה ההיאלורונית, חוסר סימטריה, זיהום, תזוזת החומצה ההיאלורונית ממקום ההזרקה המקורי, גירוי ואדמומיות, פריחה, נפיחות, חוסר תחושה זמני, שיתוק זמני של שרירי השפתיים, וכן מילוי יתר או מילוי מועט מדי של קמטים.

כל הסיכונים הכרוכים בעיבוי שפתיים יובאו לידיעתך במלואם באופן מפורט על ידי הרופא המטפל, ותוכלי לשאול אותו כל דבר שעולה על דעתך, ולברר כל עניין הנוגע לטיפול. הוא כאן בשבילך.

מה התוצאות הצפויות?

לאחר הזרקת חומצה היאלורונית, תוכלי ליהנות משפתיים מלאות יותר, בשרניות יותר וחושניות יותר, ובעיקר – מתחושה נפלאה.

חשוב להבהיר שתוצאות מילוי שפתיים החומצה ההיאלורונית הן לא לטווח ארוך. השפעת הטיפול נעלמת בהדרגה, וכך השפתיים הולכות ומאבדות מהנפח שלהן בחלוף הזמן. לכן, כדי לשמר את עיצוב השפתיים והנפח שלהן יש צורך לבצע טיפולי תחזוקה.

משך עמידוּת התוצאות, כמו גם תדירות טיפולי התחזוקה, נגזרים בין היתר מהאופן בו גופך קולט ומפרק את החומצה ההיאלורונית, ולכן לא ניתן לקבוע מראש באופן מדויק למשך כמה זמן תוכלי ליהנות מתוצאות הטיפול. הממוצע בקרב מטופלות נע בין חצי שנה לשנה.

תהליך ההחלמה – מה צפוי וכמה זמן?

בתחילה עלולה להיות נפיחות, שתיעלם תוך מספר ימים. תוכלי לחזור לפעילות ולתפקוד מלא באופן מידי.

הימנעי מהפעלת לחץ או מנשיכת שפתיים, כדי שהחומצה ההיאלורונית תישאר במקומה ללא הפרעה. חשוב להימנע מחשיפה לשמש במהלך השבועות הראשונים לטיפול, ולהקפיד למרוח מקדם הגנה על השפתיים בכל יציאה מהבית.

אין קושי לאכול, לשתות או לצחצח שיניים בימים הראשונים.

מספר טיפולים נדרש להשלמת התהליך

ככלל מדובר בטיפול אחד, אולם לעתים מטופלות מעוניינות להגדיל עוד יותר את נפח השפתיים לאחר הטיפול, ואז מתבצעת הזרקה נוספת.

 

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום