ניתוח עיצוב סנטר

לקביעת תור לייעוץ
רבים סובלים ממראה סנטר קטן מדי, לא פרופורציונלי, או נסוג לאחור. הרפואה הפלסטית מציעה את הפתרון: מה חשוב לדעת על ניתוח עיצוב סנטר לפני שיוצאים לדרך? למי הוא מתאים? ואיך מתבצע ההליך?
לקביעת תור לייעוץ

למראה הסנטר השפעה הרת גורל על מראה הפנים כולו. כאשר הסנטר נסוג אחור או קטן מדי, פעמים רבות הדבר פוגע בתחושת הביטחון והדימוי העצמי. כללית אסתטיקה מציעה לכם ליהנות מפתרון יעיל, בטוח וקל יחסית שמציגה הכירורגיה הפלסטית: ניתוח עיצוב סנטר.

אז מה חשוב לדעת לפני שיוצאים לדרך? איך מתבצע ניתוח עיצוב הסנטר? האם קיימים סיכונים? ותוך כמה זמן לאחר הניתוח ניתן לחזור לשגרה?

מה הבעיות שפותר הניתוח?

סנטר שנסוג אחור, או סנטר קטן מדי.

מהי המטרה אליה שואפים בתהליך?

מבנה סנטר שהולם את פרופורציות הפנים, והעצמת הדימוי והביטחון העצמי שלכם.

למי מתאים הניתוח?

ניתוח עיצוב סנטר מתאים לכם אם מצבכם הבריאותי תקין, אינכם מעשנים, ויש לכם ציפיות ריאליות מהניתוח. מומלץ לעבור את הניתוח לאחר גיל ההתבגרות, כאשר מסתיים תהליך ההתפתחות של הסנטר.

למה דווקא בכללית אסתטיקה?

בדומה לכל פרוצדורה כירורגית – ככל שהרופא המנתח מנוסה יותר, כך פוחת הסיכוי לסיבוכים לא צפויים. בנוסף, עיצוב סנטר הוא ניתוח שדורש מיומנות גבוהה ביותר כדי להגיע באופן מדויק לתוצאה המיוחלת. לכן חשוב שיבצע את הניתוח כירורג מומחה, בעל ניסיון עשיר בניתוחים מסוג זה.

בכללית אסתטיקה מתבצעים כל הניתוחים אך ורק על ידי רופא מומחה בכירורגיה פלסטית, מהשורה הראשונה, החבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית.

ניתוח עיצוב סנטר מתבצע בחדר ניתוח בסטנדרטים רפואיים מחמירים תחת פיקוח משרד הבריאות. שתלי הסיליקון בהם נעשה שימוש לצורך עיצוב הסנטר, מאושרים על ידי ה-FDA ועל ידי משרד הבריאות הישראלי – איכותם גבוהה ביותר, והם עמידים לאורך שנים ארוכות. בנוסף, חדר הניתוח ערוך למצבי חירום, על מנת להעניק טיפול מידי במקרה חלילה של סיבוך לא צפוי.

כללית אסתטיקה היא גוף ותיק, יציב ומוביל בתחומו, בעל גב רפואי, שמתחייב ללוות אתכם במשך שנים לאחר הניתוח, ולהעניק לכם פתרונות מהירים גם כאשר הכירורג המומחה שביצע את הניתוח שלכם אינו זמין מכל סיבה שהיא.

על חשיבות הייעוץ עם הרופא

מאחר שעיצוב סנטר הוא ניתוח פלסטי שנעשה מטעמים אסתטיים בלבד, אתם מטבע הדברים מלאים בלבטים ובהתחבטויות אם לעבור אותו או לא.

הדרך הנכונה ביותר לקבלת החלטה מושכלת בנוגע לניתוח, היא חשיפה למידע מהימן ועדכני אודותיו. האינטרנט אמנם מוצף באינפורמציה בנוגע לניתוחים לעיצוב סנטר, אך את התשובות המדויקות ביותר תוכלו לקבל ישירות מכירורג פלסטי מומחה ומנוסה, שמתעדכן בכל הטיפולים והפתרונות החדשניים ביותר, ויוכל לתת לכם מידע המותאם לכם באופן אישי על פי הפרופיל הרפואי שלכם.

זוהי הזדמנות עבורכם לשאול את הכירורג המומחה בכללית אסתטיקה כל מה שעולה על דעתכם בנוגע לעיצוב סנטר. טבעי שתחושו במתח לפני הניתוח, הן מההליך הרפואי עצמו והן בשל הציפייה הגבוהה לקראת התוצאות המיוחלות. הכירורג המומחה יוכל לסייע לכם לפוגג מתחים, ולהבין לקראת מה אתם הולכים. הוא כאן בשבילכם.

מה הכירורג המומחה עתיד לשאול?

תחילה ישאל אתכם הכירורג המומחה מהי למעשה המטרה אותה אתם רוצים להשיג באמצעות ניתוח עיצוב סנטר. כך, לאחר בירור מצבכם הבריאותי ואבחון הסנטר שלכם, הוא יוכל להעריך אם אכן מדובר במטרה אותה ניתן להשיג במלואה באמצעות הניתוח, או שיש אלטרנטיבה שמתאימה יותר לצרכים שלכם ולשאיפות שלכם.

בפגישת הייעוץ תישאלו אודות מצבכם הבריאותי, האם קיימת רגישות לתרופות, וכן מהן התרופות, הוויטמינים ותוספי המזון שאתם נוטלים באופן קבוע.

עוד תתבקשו למסור מידע בנוגע לניתוחים והליכים רפואיים שעברתם בעבר, וכן אם אתם צורכים טבק, אלכוהול או סמים. בהתאם לכל המידע שמסרתם, יוכל הכירורג המומחה להעריך את הסיכונים הכרוכים בניתוח.

לאחר מכן, יצלם הכירורג המומחה את הסנטר, ויבצע אבחון שלו – תוך בחינת מבנה הסנטר, צורתו וזוויות הלסת.

הכירורג המומחה יציג לכם את האפשרויות העומדות בפניכם, ימליץ לכם על הטיפול המתאים לכם ביותר, ויסביר לכם מהי התוצאה הצפויה מהניתוח ומהם הסיכונים הכרוכים בו.

בדיקות שיש לעשות

כהכנה לניתוח עיצוב סנטר, ייתכן שיהיה צורך לבצע בדיקות מעבדה או בדיקת בריאות כללית.

הנחיות לפני הניתוח

 • ייתכן שיהיה צורך ליטול תרופה מסוימת או לשנות מינונים של תרופות שאתם נוטלים.
 • הימנעו מנטילת תרופות מדללות דם ותרופות אנטי דלקתיות מסוימות, שעלולות להגביר את הדימום במהלך ניתוח עיצוב סנטר.
 • יש להפסיק ליטול ויטמין E ותוספי מזון כדוגמת גינקו־בילובה, ג'ינסנג ואומגה 3.
 • שמונה שעות לפני הניתוח עליכם להפסיק לאכול ולשתות מיצים וקפה.
 • ארבע שעות לפני הניתוח עליכם להימנע גם משתיית מים.
 • הגיעו לניתוח עם בגד שנפתח מלפנים, ושאין צורך להסירו דרך הראש.

מהו התהליך?

כדי לבצע ניתוח עיצוב סנטר בדרך הנוחה והמתאימה לכם ביותר, הכירורג המומחה ימליץ לכם על האפשרות הטובה ביותר עבורכם: הרדמה מקומית עם הרגעה דרך הווריד, או לחלופין הרדמה כללית.

לאחר מכן יבצע הכירורג המומחה חתך, דרכו יוחדר השתל. בדרך כלל החתך מתבצע בתוך חלל הפה, ברווח שבין השיניים לשפה התחתונה. עם זאת, במקרים חריגים מתבצע חתך חיצוני.

השתל עשוי מסיליקון מוקשה, בניגוד לשתלים מסיליקון נוזלי בהם נעשה שימוש בניתוח הגדלת חזה. הכירורג המומחה מחדיר בזהירות את השתל דרך החתך, ומציב אותו במיומנות במקום הרצוי.

כאשר הסנטר קטן ובעל צורת קשתית, מוחדרת כרית סיליקון קטנה ונוקשה לקִדמת הסנטר, וכך הוא מקבל נפח וצורה מעוצבת ואסתטית יותר.

מדובר בהליך כירורגי קל ופשוט יחסית, שבדרך כלל לא נמשך יותר משעה, ואינו מצריך אשפוז.

האם יש אלטרנטיבות טיפול שונות?

כאשר המטרה היא לשנות את קו הלסת על מנת להשוות לו מראה מרובע וגברי יותר, ניתן לבצע טיפול פחות פולשני, שאינו דורש שימוש מנתחים, באמצעות הזרקת תמיסת סידן-רדיאז פעולה שמיתרת את הניתוח לחלוטין אבל יש לחזור עליה פעם בשנה.

מה החומרים בהם משתמשים?

רדיאז-הידרוקסיאפטיט.

סיכונים אפשריים

מדובר בהליך כירורגי, ולכן הוא כרוך בסיכונים ובסיבוכים, אולם שכיחותם נמוכה. הנה כמה מהם:

 • סיבוכי הרדמה.
 • תזוזת השתל ממקומו.
 • כאבים מתמשכים.
 • הופעת דימום.
 • קמטוט והופעת גלים על העור מעל השתל.
 • התפתחות זיהום.
 • שינוי רקמתי באזור הצלקת מסביב לשתל, היוצר רקמה גבשושית.
 • הגלדה איטית מהרגיל של קווי החיתוך.

כל הסיכונים הכרוכים בניתוח עיצוב סנטר יובאו לידיעתכם במלואם ובאופן מפורט. יש לכם שאלות? חששות? טרדות? זה טבעי, וחשוב שתשתפו את הכירורג המומחה ותבררו כל עניין הנוגע לניתוח.

מה התוצאות הצפויות?

קווי החיתוך של עיצוב הסנטר נעשים בדרך כלל בתוך חלל הפה, ולכן אינם גלויים לעין. לאחר שהנפיחות ושטפי הדם ייעלמו, תוכלו ליהנות ממראה הפנים החדש שלכם.

התוצאות הסופיות יעניקו לכם מראה פנים אסתטי ונעים יותר לעין, והחשוב מכל – הן יתרמו לתחושת הביטחון והדימוי העצמי שלכם.

הקפידו לעשות שימוש יומיומי בקרם הגנה ולנהל אורח חיים בריא, כדי לשמר את תוצאות הניתוח לאורך זמן. מילוי אחר הוראות הכירורג המומחה הוא תנאי הכרחי להצלחת הניתוח.

תהליך ההחלמה – מה צפוי וכמה זמן

לאחר הניתוח, הסנטר שלכם ייעטף למשך כשבוע ימים בפלסטרים רפואיים כדי לייצב את שתל הסנטר במקומו. צינורית דקיקה תנקז את הנוזלים ואת שאריות הדם שהצטברו בסנטר, ותישאר במקומה למשך יום או יומיים, כאשר הסרתה מתבצעת בקלות וללא כאב. עליכם לדאוג להסעה לאחר שחרורכם הביתה, וחשוב שלפחות בלילה הראשון שלאחר הניתוח ישהה איתכם מישהו.

לפני השחרור הביתה, תקבלו תדריך מפורט כיצד לטפל בסנטר, אילו תרופות עליכם ליטול, ואילו משחות למרוח כדי לסייע להחלמה ולמנוע היווצרות זיהומים. בנוסף יוסבר לך אילו תסמינים עלולים להתפתח לאחר הניתוח, המחייבים תשומת לב ופנייה מיידית לכירורג המומחה.

מיד לאחר הניתוח תיתכן הופעת שטפי דם ונפיחות, שעלולה להציק ולהפריע בזמן האכילה, אך היא צפויה להיעלם כעבור מספר ימים.

מומלץ לברר עם הכירורג המומחה לאן יעבירו אתכם לאחר הניתוח, אילו מרשמים ותרופות עליכם ליטול, מתי תוסר החבישה, האם יש צורך בהוצאת התפרים, מתי תוכלו לחזור לפעילות מלאה, וכן מתי עליכם לשוב למעקב.

כמה ימי חופשה כדאי לקחת מהעבודה?

לאחר ניתוח עיצוב סנטר נדרשים בדרך כלל בין חמישה לשבעה ימי מנוחה.

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום