בוטוליניום טוקסין ומילוי קמטים – לא רק לנשים

על בוטוקס ושאר חומרי המילוי לגברים

כיום גם גברים מכירים בחשיבות המראה החיצוני שלהם והשפעתו רבת העוצמה על הסביבה. אז מה תוכלו למצוא בכללית אסתטיקה? הסרת שיער, השתלת שיער, ניתוח אף, וגולת הכותרת: בוטוקס ומילוי קמטים!

בוטוליניום טוקסין

לקח זמן, אבל בסוף זה קרה: גם גברים כבר יודעים היום ליהנות מפלאי ענף הקוסמטיקה. המילה "טיפוח" כבר לא נתפסת כעניין נשי, וגבר עם מראה מטופח גם הוא מעורר התפעלות וזוכה להערכה.

כיום גברים כבר מכירים בחשיבות המראה החיצוני שלהם והשפעתו רבת העוצמה על הסביבה, וההוכחה לכך: הפרסומות, שמציגות את הגבר המושלם לא רק כשרירי, אלא גם עם עור חלק, שיער שופע, ופנים מתוחות וזוהרות.

כך הפכו הגברים להיות גם הם לקוחות לגיטימיים בטיפולי פנים, טיפולים להסרת שיער, שיזוף, ואפילו בטיפול למילוי קמטים ומתיחת פנים.

הסרת שיער

הקיץ הישראלי הפך להיות מילה נרדפת לשמש וים. עבור הגברים מדובר בהופעה פומבית נטולת חולצה, שלעתים חושפת שיעור יתר באזור הכתפיים והגב, ומעוררת מבוכה.

כללית אסתטיקה מציעה טכנולוגיות חדשניות להסרת שיער לאורך זמן ביעילות וללא סיכונים – גם לנשים וגם לגברים. אחרי כשישה-שבעה טיפולים השיער נעלם למשך חודשים ארוכים, וכך תוכלו גם אתם לעבור את הקיץ בצורה חלקה.

ניתן לבצע הסרת שיער בגב, בבית השחי, בכתפיים, בחזה, בפס הבטן, בקו הביקיני, בידיים וברגליים. לאחר סדרת הטיפולים צמיחת השיער נעצרת למשך מספר שבועות, ולעתים אף חודשים, שאחריהם גדל שיער דק יותר, בהיר יותר, וצמיחתו פוחתת בצורה ניכרת.

לחצו כאן לקבלת מידע אודות הסרת שיער בלייזר.

ניתוח אף

למבנה האף שלנו ולצורתו השפעה דרמטית על המראה החיצוני שלנו, וכך אפילו עיוות מינורי בצורתו עלול לגרום לפגיעה בביטחון העצמי.

ניתוח אף הוא אחד הניתוחים הנפוצים ביותר בישראל, שכן מדובר בניתוח עם אחוזי הצלחה גבוהים, אורכו כשעה בלבד, ולרוב הוא נעשה בהרדמה מקומית. ערכו של ניתוח אף מוצלח גבוה ביותר, שכן הוא תורם לא רק לשיפור המראה, אלא גם להטבה רגשית משמעותית.

לחצו כאן לקבלת מידע אודות ניתוח אף.

בוטוליניום טוקסין ומילוי קמטים

גברים שעושים בוטוליניום טוקסין זו כבר לא תופעה, אלא אופנה. אז את בוטוליניום טוקסין כבר כולם מכירים, אבל הוא לא לבד. מי שרוצה להחזיר לעור הפנים את המראה הצעיר והחיוני, יכול לבצע גם טיפול באמצעות לייזר, גלי רדיו, שימוש בשומן עצמי, חומצה היאלורונית וסידן.
איך בוחרים? תלוי בסוג הקמטים ובסוג העור, ובעיקר בתוצאות אליהן רוצים להגיע.

חשוב לבצע את הזרקות בוטוליניום טוקסין ומילוי קמטים אצל רופא מומחה, שלאחר אבחון של עור הפנים בונה עם המטופל את תכנית הטיפול שתביא לתוצאה הרצויה.

לחצו כאן לקבלת מידע אודות מילוי קמטים.

איפה מומלץ לבצע את הטיפולים?

מאות מכוני יופי, מכוני ספא וקליניקות לא רשמיות מציעים את שירותים לכל דורש. עם זאת, טיפול קוסמטי כושל אינו רק פוגע במראה החיצוני, אלא עלולות להיות לו השלכות בריאותיות לטווח ארוך.

לכן חשוב לבצע טיפולים מסוג זה במרפאות בעלות ניסיון רפואי, ורק על ידי רופא מקצועי או אחות מוסמכת שעברו הכשרה והתמחות ייעודיים בתחום.

אתם מוזמנים להגיע לייעוץ עם רופא של כללית אסתטיקה, וליהנות גם אתם ממגוון של טיפולים רפואיים מקצועיים המתבצעים על ידי טובי הרופאים בתחום.

רוצים לשמוע עוד? קבעו פגישת ייעוץ עם רופא של כללית אסתטיקה

מחירון פלטינום

למחירים המיוחדים של חברי כללית פלטינום
לחץ כאן
כללית פלטינום